icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy

Aktualności

kinnie sklep lublin

Kinnie w naszej ofercie

Kinnie to delikatnie gazowany maltański napój o charakterystycznym słodko-gorzkim smaku. To połączenie naturalnych ekstraktów z gorzkich pomarańczy chinotto oraz śródziemnomorskich ziół. Mocny i wyrazisty smak Kinnie trudno porównać z jakimkolwiek innym. Kinnie najlepiej smakuje schłodzone. Podane z lodem i plastrem ulubionego cytrusa tworzy nietypowy drink bezalkoholowy. Intensywny smak Kinnie dobrze komponuje się z popularnymi alkoholami, dzięki czemu można przygotowywać na jego bazie również oryginalne drinki alkoholowe.

Data dodania: 07-11-2021 czytaj więcej »
przerwa urlopowa

Urlop 31.08 - 03.09

Szanowni Klienci. Uprzejmie informujemy, że w dniach 31.08 - 03.09 jesteśmy na urlopie. Kontakt telefoniczny w tym czasie może być utrudniony. Wszelkie zapytania w tym czasie proszę przesyłać tylko w formie wiadomości e-mail lub poprzez formularz kontaktowy. Wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane niezwłocznie po naszym powrocie tj. 6 września.

Data dodania: 30-08-2020 czytaj więcej »
Gaspari Super Pump Agression

Nowość! Super Pump Aggression

Gaspari Nutrition oficjalnie wypuszcza swoją najnowszą przedtreningówkę SuperPump Aggression. Produkt ma zupełnie inny wygląd niż reszta linii Gaspari, z etykietą w stylu grunge. Cena produktu mieści się w standardowym zakresie dla przedtreningówki i wynosi 39,99 USD (ok. 160 zł) z 25 pełnymi porcjami na opakowanie w smakach: Fruit Punch Fury, Mango Mayhem i Jersey Mobster Italian Ice.

Data dodania: 24-07-2021 czytaj więcej »
Wzrost cen produktów

Wzrost cen produktów

Szanowni klienci, z pewnością część z Was zauważyła podwyżkę cen na część z oferowanych przez nas produktów. Od samego początku dbaliśmy o to, aby dostarczać Wam suplementy o najwyższej jakości po atrakcyjnych cenach i to się nie zmieni.
Obecne podwyżki są podyktowane zawirowaniami na rynku surowcowym o charakterze globalnym. Drastyczny wzrost cen odnotowaliśmy nie tylko na surowcach, takich jak kreatyna (100-procentowy wzrost ceny w krótkim okresie), białko serwatkowe (wzrost o 60%) a nawet erytrytol (wzrost kosztu surowca aż o 240%), ale również na opakowaniach, miarkach, opakowaniach kartonowych i wielu innych elementach niezbędnych w produkcji czy nawet wysyłce.

Data dodania: 06-07-2021 czytaj więcej »
Nowa lokalizacja

Nowa lokalizacja

Nowa lokalizacja magazynu znajduje się przy ul. Związkowej 10 / pok. 15 (I piętro). Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe.

Data dodania: 18-04-2021 czytaj więcej »
Nowa linia suplementów Trec Vitality

Nowa linia suplementów Trec Vitality

Już jest dostępna nowa linia suplementów pod marką "Trec Vitality", w skład której wchodzi żeń-szeń, cynk, chrom, potas, koenzym Q10, malatonina oraz kwas foliowy. Suplementy dostępne są w opakowaniach 90 kapsułek.

Data dodania: 01-04-2021 czytaj więcej »
promocja na dzień kobiet

-10% z okazji Dnia Kobiet!

Promocja na Dzień kobiet -10% na białka i witaminy z kodem "8MARCA".

Data dodania: 04-03-2021 czytaj więcej »
suplementy gaspari

Suplementy Gaspari Nutrition

Poszerzamy swoją ofertę o suplementy marki Gaspari Nutrition. W ofercie znajdziecie między innymi odżywki białkowe Gaspari Myofusion Advanced, kreatynę Creatine Qualitin, aminokwasy AminoMax 8000, glutminę oraz Tribulus Terrestris.

Data dodania: 18-02-2021 czytaj więcej »
black friday

Black Friday 2020

Rozpoczynamy weekend wyprzedaży! Tylko teraz suplementy i odżywki w super niskich cenach! Wszystko -20% z kodem: BLACK20

Data dodania: 27-11-2020 czytaj więcej »
białko KFD

Białko KFD w naszej ofercie

Białko KFD od dziś dostępne w naszej ofercie! Co wybierasz? WPI czy WPC? KFD Premium WPI 90 to produkt bazujący na najwyższej jakości, instantyzowanym i w 100% czystym izolacie białka serwatkowego. Produkt charakteryzuje się doskonałą kompozycją smakową oraz czystością - zawiera około. 90% białka w suchej masie w gotowym produkcie! KFD Regular WPC 80 Instant to produkt, w którym głównym składnikiem jest w 100% czysty koncentrat białka serwatkowego. Produkt charakteryzuje się dobrą rozpuszczalnością (ale nieco słabszą niż wersja Premium) i delikatnym smakiem. Surowiec został stworzony przy wykorzystaniu procesu ultrafiltracji, co pozwala na otrzymanie produktu wyróżniającego się niską zawartością tłuszczów i cukrów..

Data dodania: 30-10-2020 czytaj więcej »