icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy

Aktualności

Gaspari Super Pump Agression

Nowość! Super Pump Aggression

Gaspari Nutrition oficjalnie wypuszcza swoją najnowszą przedtreningówkę SuperPump Aggression. Produkt ma zupełnie inny wygląd niż reszta linii Gaspari, z etykietą w stylu grunge. Cena produktu mieści się w standardowym zakresie dla przedtreningówki i wynosi 39,99 USD (ok. 160 zł) z 25 pełnymi porcjami na opakowanie w smakach: Fruit Punch Fury, Mango Mayhem i Jersey Mobster Italian Ice.

Data dodania: 24-07-2021 czytaj więcej »
Wzrost cen produktów

Wzrost cen produktów

Szanowni klienci, z pewnością część z Was zauważyła podwyżkę cen na część z oferowanych przez nas produktów. Od samego początku dbaliśmy o to, aby dostarczać Wam suplementy o najwyższej jakości po atrakcyjnych cenach i to się nie zmieni.
Obecne podwyżki są podyktowane zawirowaniami na rynku surowcowym o charakterze globalnym. Drastyczny wzrost cen odnotowaliśmy nie tylko na surowcach, takich jak kreatyna (100-procentowy wzrost ceny w krótkim okresie), białko serwatkowe (wzrost o 60%) a nawet erytrytol (wzrost kosztu surowca aż o 240%), ale również na opakowaniach, miarkach, opakowaniach kartonowych i wielu innych elementach niezbędnych w produkcji czy nawet wysyłce.

Data dodania: 06-07-2021 czytaj więcej »
Nowa lokalizacja

Nowa lokalizacja

Nowa lokalizacja magazynu znajduje się przy ul. Związkowej 10 / pok. 15 (I piętro). Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe.

Data dodania: 18-04-2021 czytaj więcej »
Nowa linia suplementów Trec Vitality

Nowa linia suplementów Trec Vitality

Już jest dostępna nowa linia suplementów pod marką "Trec Vitality", w skład której wchodzi żeń-szeń, cynk, chrom, potas, koenzym Q10, malatonina oraz kwas foliowy. Suplementy dostępne są w opakowaniach 90 kapsułek.

Data dodania: 01-04-2021 czytaj więcej »
promocja na dzień kobiet

-10% z okazji Dnia Kobiet!

Promocja na Dzień kobiet -10% na białka i witaminy z kodem "8MARCA".

Data dodania: 04-03-2021 czytaj więcej »
suplementy gaspari

Suplementy Gaspari Nutrition

Poszerzamy swoją ofertę o suplementy marki Gaspari Nutrition. W ofercie znajdziecie między innymi odżywki białkowe Gaspari Myofusion Advanced, kreatynę Creatine Qualitin, aminokwasy AminoMax 8000, glutminę oraz Tribulus Terrestris.

Data dodania: 18-02-2021 czytaj więcej »
black friday

Black Friday 2020

Rozpoczynamy weekend wyprzedaży! Tylko teraz suplementy i odżywki w super niskich cenach! Wszystko -20% z kodem: BLACK20

Data dodania: 27-11-2020 czytaj więcej »
białko KFD

Białko KFD w naszej ofercie

Białko KFD od dziś dostępne w naszej ofercie! Co wybierasz? WPI czy WPC? KFD Premium WPI 90 to produkt bazujący na najwyższej jakości, instantyzowanym i w 100% czystym izolacie białka serwatkowego. Produkt charakteryzuje się doskonałą kompozycją smakową oraz czystością - zawiera około. 90% białka w suchej masie w gotowym produkcie! KFD Regular WPC 80 Instant to produkt, w którym głównym składnikiem jest w 100% czysty koncentrat białka serwatkowego. Produkt charakteryzuje się dobrą rozpuszczalnością (ale nieco słabszą niż wersja Premium) i delikatnym smakiem. Surowiec został stworzony przy wykorzystaniu procesu ultrafiltracji, co pozwala na otrzymanie produktu wyróżniającego się niską zawartością tłuszczów i cukrów..

Data dodania: 30-10-2020 czytaj więcej »
jesienne nowości

Jesienne nowości!

Wrzesień przyniósł nam sporo nowych produktów. OstroVit wypuścił serię produktów w kapsułkach: BCAA + Glutamine 1100, Arginine 1000, HMB 750 oraz nowości serii OstroVit Pharma: Bison Beard - suplement diety w kapsułkach wspierający porost owłosienia na twarzy. Na koniec miesiąca odbyła się premiera Biogenix Pump Genix 300g - odżywki przedtreningowej na bazie argininy oraz cytruliny.

Data dodania: 29-09-2020 czytaj więcej »
wrzesień niskich cen

Wrzesień niskich cen!

Wrzesień niskich cen! Tylko teraz suplementy i odżywki -15% z kodem: WRZESIEN9

Data dodania: 01-09-2020 czytaj więcej »