icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy

Suplementy i odżywki Lublin

Sklep z odżywkami Lublin

MBODY.PL to sklep z suplementami diety znajdujący się w Lublinie, przy ul. Rapackiego 14. W naszym sklepie kupisz nie tylko suplementy diety, odżywki dla sportowców ale także akcesoria treningowe oraz wszystko czego potrzebujesz do treningu. Oprócz szerokiego wyboru odżywek w Lublinie dysponujemy bogatą wiedzą na temat suplementacji i aktywności fizycznej, dzięki czemu każdego klienta traktujemy indywidualnie i służymy fachowym doradztwem. Sklep w Lublinie suplementy i odżywki MBODY.pl gwarantuje dostępność produktów jedynie renomowanych oraz certyfikowanych producentów, które charakteryzują się wysoką jakością oraz są bezpieczne dla naszego zdrowia. 

suplementy lublin sklep akcesoria na siłownię aminokwasy bcaa

Jako profesjonaliści wiemy jak istotną rolę spełnia odpowiednia suplementacja w życiu każdego sportowca, dlatego też w naszym asortymencie każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz sklep z suplementami w Lublinie posiada produkty o szerokim zakresie zastosowania min. wspomagające proces przyrostu masy mięśniowej, przyśpieszający redukcję tkanki tłuszczowej, a także dodające energii, podnoszące wytrzymałość, wzmacniające stawy i wiele innych. Z wielką uwagą śledzimy rynek suplementów i odżywek tak by każdy mógł znaleźć u nas produkty spełniające swoje oczekiwania.

witryna sklepu sklep z odżywkami w lublinie miejsca parkingowe sklep mbody witryna

Jak dojechać?

Sklep znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Ceramicznej z ul. Rapackiego na samym rogu. Bezpośrednio przed lokalem oraz obok znajdują się miejsca parkingowe.

mapka dojazdu