icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
prezent osobie ćwiczącej

Co kupić na prezent pod choinkę osobie ćwiczącej na siłowni?

Coraz większymi krokami zbliżają się Świętą Bożego Narodzenia. Jest to czas, w którym zwalniamy tempo i relaksujemy się w gronie rodziny. Święta to także czas obdarowywania najbliższych prezentami. W tej kwestii czasami pojawia się problem, ponieważ co zrobić gdy prezent okaże się nietrafiony? Szczególnie problematyczny może okazać się zakup prezentu dla sportowego maniaka, dlatego też zaproponujemy kilka pomysłów, które z pewnością okażą się przydatne.

Co kupić, by prezent był trafiony?

Pomysłów na prezent dla sportowca jest wiele. W sytuacji, gdy mamy pewność że dana osoba stosuje suplementację z pewnością trafionym upominkiem będzie np. odżywka białkowa lub zestaw odżywek. Do takiego prezentu możemy dorzucić również shaker lub bidon. Praktycznym i trafionym prezentem świątecznym jest także zakup torby sportowej, która na pewno przyda się w drodze na siłownię oraz ręcznika niezbędnego podczas ćwiczeń. Idealnym prezentem, który wywoła uśmiech na twarzy będą akcesoria treningowe, które pomogą w wykonywaniu ćwiczeń. W naszym sklepie znajdziecie skakanki, pasy treningowe, usztywniacze i stabilizatory, a także rękawiczki zarówno dla kobiet i mężczyzn w szerokiej gamie kolorystycznej. Z pewnością każdy sportowiec nawet ten początkujący ucieszy się również z prezentu jakim będzie odzież na siłownię, oczywiście jeśli znamy odpowiedni rozmiar.

1. Rękawiczki

Wcześniej jednak zbadaj czy ćwiczy w rękawiczkach - niektórzy po prostu nie mają rękawiczek bo nie lubią. Może to się okazać nietrafionym prezentem. A może ma rękawiczki ale czas już je wymienić.

obliczanie kalorii

2. Koszulka

Koszulka treningowa to idealny prezent dla osób trenujących. Nowy T-Shirt na zmianę można wykorzystywać jako koszulkę treningową lub na zmianę albo wygodną koszulkę na co dzień.

​3. Paski albo haki

Pozwalają na zwiększenie obciążeń w czasie ćwiczeń, w których nasze dłonie i przedramiona odmawiają nam posłuszeństwa szybciej niż trenowana grupa mięśniowa tj. martwy ciąg, wiosłowanie sztangą czy podciąganie na drążku.

4. Pas treningowy

Dobry pas treningowy to wydatek ok 80zł - właśnie ze względu na cenę nie wszyscy go mają, a prezent może być trafiony. Pas treningowy pozwala chronić miejsca szczególnie narażone na przeciążenia. Stabilizuje ułożenie mięśni brzucha i dolnego odcinka pleców w czasie treningów z ciężarami. Zwiększając bezpieczeństwo ćwiczeń pas pomaga chronić kręgosłup przed niebezpiecznymi kontuzjami.

5. Zestaw suplementów

Podstawowy prezent dla trenujących na siłowni. Tutaj warto wybrać zestaw składający się z odżywki białkowej, aminokwasów BCAA, kreatyny, witamin. Jednak na miejscu kobiet, które kupują prezent dla chłopaka polecam boostery testosteronu. Korzyści i satysfakcja będą po każdej stronie :)

​6. Shaker

Shaker to tani i dobry prezent dla osoby stosującej suplementację. Shaker pozwala na przygotowanie każdej odżywki przed lub po treningowej takiej jak np. odżywka białkowa czy aminokwasy BCAA.

7. Ręcznik treningowy

Niezastąpiony podczas ćwiczeń na siłowni, zajęć fitness czy po odświeżającej kąpieli. Tutaj warto zwrócić uwagę na rozmiar ręcznika. Małym ręcznikiem otrzesz pot, zarówno po, jak i w trakcie aktywności, zaś większy jeśli na zakończenie korzystamy z prysznica.

8. Kanister

Jedni zabierają ze sobą na trening wodę w butelce, inni w Shakerze, zaś ostatnimi czasy bardzo popularny jest Kanister na wodę, ze wględu na swoją dużą pojemność oraz poręczny kształt.

9. Pillbox

Pill box to tanie i praktyczne pudełeczko przydatne dla osób stosujących systematyczną suplementację. W pillboxie można umieścić tabletki/kapsułki i zabrać ze sobą na trening czy wyjazd.

10. Torba na posiłki

Trafiony prezent dla osób przygotowujących posiłki na cały dzień. Profesjonalna torba na posiłki posiada kilka pojemników oraz wkłady żelowe, które utrzymują zimną temperaturę, dzięki czemu można zapomnieć o konieczności wstawiania posiłków do lodówki tuż po przyjściu do pracy czy na wyjeździe.

11. Figurka kulturystyczna

Świetnym prezentem dla kulturysty będzie figurka kulturysty wykonana z żywicy poliestrowej. 

Najciekawsze pomysły:

water jug ręcznik animal figurka kulturystyczna rękawice shakery torba treningowa torba results zestaw odżywek
 
buttonautor: Małgorzata Karpińska