icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Gaspari Super Pump Aggression

Nowość! Super Pump Aggression

Gaspari Nutrition oficjalnie wypuszcza swoją najnowszą przedtreningówkę SuperPump Aggression. Produkt ma zupełnie inny wygląd niż reszta linii Gaspari, z etykietą w stylu grunge. Cena produktu mieści się w standardowym zakresie dla przedtreningówki i wynosi 39,99 USD (ok. 160 zł) z 25 pełnymi porcjami na opakowanie w smakach: Fruit Punch Fury, Mango Mayhem i Jersey Mobster Italian Ice.

Było wiele szumu prowadzącego do pojawienia się SuperPump Aggression Gaspari Nutrition, a sama marka twierdzi, że pracuje od dwóch lat i będzie zawierać zaawansowaną technologię i składniki nowej generacji. Mamy teraz do ujawnienia pełną formułę SuperPump Aggression, którą możecie zobaczyć poniżej i która nie zawiera żadnych składników ani dawek, których wcześniej nie widzieliśmy.

skład super pump aggression

Gaspari Nutrition opracowało SuperPump Aggression ze składników, które wspierają wszystkie typowe korzyści przedtreningowe, w tym pompy i wydajność dzięki 4 g czystej cytruliny, 1,5 g agmatyny, 2 g betainy i pełne 3,2 g beta-alaniny.
SuperPump Aggression zawiera również dużą ilość stymulantów zapewniających zwiększoną energię i skupienie, takie jak teobromina w dawce 200 mg, PEA 300 mg,100 mg dwuwinianu choliny i 400mg kofeiny.

gaspari super pump aggression

Data dodania: 24-07-2021