icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Nowość! Migdały Protein Almonds

Nowość! Optimum Protein Almonds

Optimum Protein Almonds to dietetyczna i zdrowa przekąska, w postaci całych migdałów, oblanych czekoladą z dodatkiem białka, od amerykańskiego producenta Optimum. Smaczny, delikatny i chrupiący smakołyk nie zawiera sztucznych barwników i polepszaczy smaków.

  • Zdrowa i pyszna przekąska!
  • 10 g białka w opakowaniu!
  • Nie zawiera dodanych cukrów
  • Bez dodatku polepszaczy smaku i sztucznych barwników

Protein Almonds – Migdały z białkiem

Przysmak od Optimum Nutrition to aksamitne migdały zanurzone w polewie serwatkowej dla uzyskania jeszcze lepszego smaku i zwiększenia ilości składników odżywczych. Każda paczka Protein Almonds to aż 10 gramów białka, które może zostać wykorzystane, aby wesprzeć Twoje cele żywieniowe i tym samym mieć więcej białka w diecie. Nie bez znaczenia jest to, że nie zawierają aromatów ani sztucznych barwników, a procentowy udział cukru jest bardzo mały ponieważ wynosi tylko od 1g do 2g (waha się w tej granicy w zależności od wariantu smakowego).

Jesteś na diecie ale nie możesz przestać myśleć o łakociach?

Na pewno znasz tę sytuację: wstajesz rano i przecierając oczy idziesz zrobić sobie kawę. Do małej czarnej nic nie smakuje tak dobrze jak coś słodkiego. Niespiesznie rozglądasz się po domu i przypominasz sobie, że ze względu na propagowany styl życia już jakiś czas niczego takiego nie masz. Wychodząc z budynku zaczynasz zastanawiać się nad wejściem do jakiegoś marketu i zakupieniem słodkiej przekąski. Każdy, kto doświadczył takiej sytuacji wie, że jeśli w takim momencie się złamie i wejdzie nabyć jakiś łakoć to zwykle taka wizyta skończy się na kilku sztukach czegoś niezdrowego, a na dodatek w dużej paczce.

Znajdź zdrową alternatywę dla słodkości

W świecie pełnym pokus, w którym dzień dzieli się na pracę, dom, inne obowiązki i tylko odrobinę przyjemności często nie jesteśmy w stanie zapobiec wszystkim słabościom. Nawet często nie chodzi o to żeby zrezygnować ze wszystkiego, co się lubi, a nie jest najlepsze dla organizmu, ale o to żeby ograniczyć to lub zamienić na jakiś zdrowszy odpowiednik.

Protein Almonds – przekąska pełna wartości

Protein Almonds to 43 gramowy smakołyk, którego głównym składnikiem są migdały, tworząc swoje codzienne posiłki często zapominamy o jedzeniu orzechów, które są bardzo ważne. Dlaczego? Ponieważ migdały stanowią nieocenione źródło:
- wapnia, który jest składnikiem budulcowym kości
- potasu zaopatrującego mózg w tlen i wspomagającego prawidłową pracę serca
- magnezu pomocnego podczas przemęczenia i stresu
- fosforu, który buduje zęby i kości
- cynku, którego prawidłowa ilość gwarantuje dobry wygląd włosów i paznokci

Migdały dostarczają także do organizmu witaminę E, nazywaną witaminą młodości, ponieważ chroni skórę przed pojawieniem się pierwszych zmarszczek. Ponadto w Protein Almonds można znaleźć izolat białka serwatkowego, który jest nie tylko pełnowartościowy, ale także szybko wchłaniane, a w ciągu od kilku do kilkunastu minut od spożycia wzrasta w organizmie liczba aminokwasów.

Data dodania: 03-03-2019