icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
trec special forces banner

Nowa seria produktów Trec Special Forces

Wczoraj na targach FIWE - Fitness Trade Show miała premierę nowa seria odżywek Trec Special Forces. Trec Special Forces to pierwsze w historii i zupełnie wyjątkowe przedsięwzięcie na rynku suplementów diety. Projekt inspirowany jest Wojskiem Polskim, a w szczególności jednostkami specjalnymi. Inicjatywa polega na wsparciu polskich fundacji dbających o weteranów oraz rodziny poległych w trakcie pełnienia służby w mundurze, które otrzymają część́ zysku ze sprzedaży produktów serii TREC SPECIAL FORCES.

Odżywki z nowej linii są idealnym wsparciem dla uprawiających sporty siłowo - wytrzymałościowe. W ofercie znajduje się cała gama produktów, które w pełni zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających. Jest to nasz ukłon w stronę tych wszystkich osób, które są aktywne i ćwiczą w oparciu o założenia treningowe bliskie ideałom wojskowym. Dodatkowo dla fanów militarnego stylu powstała linia ubrań Trec Wear, która nawiązuje do mundurów i odzieży noszonej przez siły specjalne.

 
trec special forces wir banner lantan bcaa banner trec special forces lantan pallad special forces banner trec special forces tantal banner lantan bcaa banner trec special forces tor banner wand special forces banner trec special forces wist banner lantan bcaa banner

Data dodania: 15-09-2019