icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Zestaw odżywek 5 KG na cykl 30 dni

Zestaw odżywek 5 KG na cykl 30 dni

5,00 z 1 opinii

Zestaw odżywek OstroVit wspomagający przyrost masy mięśniowej. W skład zestawu wchodzi odżywka węglowodanowo-białkowa Mass It 3000g, odżywka białkowa WPC80.eu 900g, monohydrat kreatyny Creatine 300g, oraz aminokwasy BCAA+Glutamine 500g.


Ostrovit
Producent: Ostrovit

Kod EAN: 5902232612103

darmowa dostawa banner
179,00 zł 169,90 zł
Dostępność w magazynie: 3 szt
Wysyłka w ciągu 24h

Zestaw odżywek OstroVit wspomagający przyrost masy mięśniowej. W skład zestawu wchodzi odżywka węglowodanowo-białkowa Mass It 3400g, odżywka białkowa WPC80.eu 900g, monohydrat kreatyny Creatine 300g, oraz aminokwasy BCAA+Glutamine 500g.

mass it banner


MASSIT
to odżywka węglowodanowo białkowa zawierająca w składzie najwyższej jakości węglowodany oraz białka dostarczające budulec dla zwiększenia masy mięśniowej. OstroVit MASSIT to odżywka węglowodanowo białkowa zawierająca w składzie najwyższej jakości węglowodany oraz białka dostarczające budulec dla zwiększenia masy mięśniowej. Każda porcja dostarcza aminokwasów egzo- i endogennych. Odżywka OstroVit MASSIT to doskonałe rozwiązanie dla osób szczupłych, którym zależy na wyraźnym zwiększeniu siły i masy mięśni. W swoim składzie posiada węglowodany o zróżnicowanym IG (indeksie glikemicznym - skrobi kukurydzianej woskowej, maltodekstryny oraz dextrozy.)

banner ostrovit wpc 80


OstroVit WPC80.eu
to najwyższej jakości koncentrat białka serwatkowego, zawierający 80% białka. Jest to doskonałe źródło pełnowartościowego białka zwierzęcego, które zawiera szeroki profil aminokwasów niezbędnych do budowy włókien mięśniowych. Produkt wyprodukowany jest w procesie ultrafiltracji, w którym skoncentrowana frakcja białkowa z serwatki zostaje zagęszczona przed wcześniejszym oddzieleniem od cukru mlecznego i tłuszczu. Charakteryzuje się obniżoną zawartością tłuszczu i węglowodanów. Białko serwatkowe intensywnie wspomaga proces wzrostu mięśni oraz pozwala na odbudowę włókien mięśniowych. Działa anabolicznie oraz antykatabolicznie - zapobiega przed rozpadem tkanki mięśniowej. Zmniejsza uczucie zmęczenia oraz przyspiesza regenerację mięśni po treningu.

creatine 300g ostrovit


OstroVit CREATINE
to najwyższej jakości monohydrat kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i anty-kataboliczne działanie kreatyny. Kreatyna to związek organiczny zbudowany z fragmentów białek, występujący w tkance mięśniowej. Głównym zadaniem kreatyny jest gromadzenie energii w mięśniach, co wpływa na zwiększenie ilości energii, którą można wykorzystać w trakcie treningu. Zwiększona zawartość energii w mięśniach prowadzi do wzrostu siły i wytrzymałości organizmu, a tym samym do regularnego wzrostu efektywności treningów.

bcaa glutamine banner


OstroVit BCAA + Glutamine
OstroVit BCAA + Glutamine to preparat o spotęgowanej skuteczności. Jego stosowanie przynosi jeszcze lepsze efekty niż rozdzielne stosowanie suplementow BCAA oraz L-glutaminy. OstroVit BCAA 2-1-1 + Glutamine to suplement diety zawierający w składzie najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA, w najkorzystniejszym stosunku 2:1:1 oraz L-glutaminę- aminokwasu, który buduje niemal 40% wszystkich włókien mięśniowych.

 

shaker gratis banner


OstroVit Shaker Premium
o pojemności 500 ml wyposażony jest w dodatkowy pojemnik, w którym przechowywać można zarówno kapsułki, tabletki oraz odżywki w postaci proszku. OstroVit Shaker Premium o pojemności 500 ml przeznaczony jest dla osób aktywnych i wymagających. Wyposażony jest w dodatkowy pojemnik – pillbox, w którym przechowywać można zarówno kapsułki, tabletki oraz odżywki w postaci proszku. Szczelne zamknięcie zapobiega wyciekaniu zawartości.

 

dawkowanie odżwek

 Dni treningoweDni nietreningowe
Mass It porcja 100 g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami porcja 100 g w ciągu dnia pomiedzy posiłkami
Creatine porcja 2,5 g rano na czczo
porcja 2,5 g przed treningiem
porcja 2,5 g rano na czczo
BCAA + Glutamine porcja 10 g przed treningiem porcja 10 g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
WPC80.eu porcja 30 g po treningu porcja 30 g rano po przebudzeniu
   

Zestaw odżywek 5 KG na cykl 30 dni opinie

IP: 81.15.225.29

Fajny efekt, ładne podbudowanie masy - na sam początek po dłuższej przerwie dla powracających.

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również