icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Zestaw odżywek na masę Trec

Zestaw odżywek na masę Trec

0.00 z 0 opinii

Zestaw odżywek na masę Trec Nutrition to zestaw odżywek wspomagający przyrost masy mięśniowej i siły. W zestawie znajdziemy białko, carbo, kreatynę, aminokwasy, witaminy oraz shaker.


Trec Nutrition
Producent: Trec Nutrition

Kod EAN:

darmowa dostawa banner
449,00 zł 429,00 zł
Dostępność w magazynie: 3 szt
Wysyłka w ciągu 24h

Zestaw odżywek wspomagający przyrost masy mięśniowej składający się z: odżywki białkowej Whey 100 2275g, odżywki węglowodanowej Max Carb 3000g, jabłczanu kreatyny CM3 500g, aminokwasów BCAA X-Tank 120 kapsułek oraz kompleksu witamin i minerałów Multi Pack Sport Day/Night 60 kapsułek. Gratis dokładamy Shaker do odżywek o pojemności 700ml.

whey 100 banner


WHEY 100
zawiera 100% najwyższej jakości koncentratu białka serwatkowego, który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych. WHEY 100 jest bogaty we wszystkie niezbędne do budowy włókien mięśniowych aminokwasy, w tym BCAA i L-Glutaminę. WHEY 100 doskonale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w nim proteiny serwatkowe intensywnie stymulują prowadzące do rozbudowy muskulatury procesy anaboliczne.

węglowodany max carb 3000g
MAX CARB to doskonale rozpuszczalny kompleks zróżnicowanych oligo- i polisacharydów, wzbogacony o niezbędne do zachowania wysokiej wydolności pierwiastki elektrolitowe.Preparat skutecznie uzupełnia traconą podczas ćwiczeń energię, zapobiega odwodnieniu, a po ich zakończeniu przyspiesza regenerację organizmu. MAX CARB to zaawansowana formuła węglowodanowa polecana szczególnie sportowcom dyscyplin wytrzymałościowych i siłowych, która przyczynia się do wzrostu siły i wytrzymałości podczas długich i ciężkich treningów.

 

cm3 banner


CM3 to preparat zawierający krystalicznie czysty jabłczan kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Regularna suplementacja 3 g kreatyny dziennie zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. CM3 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych. Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 7 g.

bcaa x-tank banner


BCAA X-TANK
to niezwykle efektywny preparat, zawierający aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (L-leucynę, L-izoleucynę i L-walinę) w optymalnej dla organizmu proporcji 2:1:1. Wykazują one silne działanie anaboliczne i stanowią blisko 40% suchej masy mięśniowej. BCAA X-TANK uzupełniono o taurynę, L-tyrozynę i Wit. B6. Dzięki temu skuteczniej wspomaga on procesy energetyczne oraz hamuje objawy zmęczenia i katabolizm białek. BCAA X-TANK polecany jest do codziennego uzupełniania sportowej diety w aminokwasy BCAA niezbędne do wzrostu i regeneracji mięśni.

multipack banner


MULTIPACK SPORT to kompleks multiwitaminowy dla sportowców wzbogacony o ekstrakty ziołowe o działaniu pobudzającym oraz koenzym Q10. Produkt zawiera niezbędne witaminy przyczyniające się do prawidłowej produkcji energii w organizmie oraz wspomagające funkcjonowanie układu nerwowego. MULTIPACK SPORT DAY FORMULA pomaga także chronić komórki przed stresem oksydacyjnym i wspiera działanie układu odpornościowego w czasie intensywnych ćwiczeń fizycznych.

shaker 700ml gratis

Gratis podręczny shaker służący do przygotowywania gotowych koktajli z form proszkowych odżywek. Zakręcany, pojemność 700ml z sitkiem ułatwiającym mieszanie odżywek oraz podziałką w mililitrach.

dawkowanie zestawu
 Dni treningoweDni nietreningowe
Whey 100 porcja 30g rano po przebudzeniu
porcja 30g po treningu
porcja 30g rano po przebudzeniu
Max Carb porcja 75g w trakcie treningu
porcja 70g do 1,5 godziny po treningu
porcja 75g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
CM3 3,5 g przed treningiem
3,5 g bezpośrednio po treningu
3,5 gw ciągu dnia na pusty żołądek
BCAA X-Tank 3 kapsułki 30 min. przed treningiem 3 kapsułki raz dziennie pomiędzy posiłkami
MultiPack Sport 1 kapsułka (biała) po śniadaniu 
1 kapsułka (czarna) 
30 min przed snem
1 kapsułka (biała) po śniadaniu
1 kapsułka (czarna)
30 min przed snem
   
PROMO6

Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska

Zestaw odżywek na masę Trec opinie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie.

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator