icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Zestaw na przyrost masy gainer, kreatyna, aminokwasy

Zestaw na przyrost masy gainer, kreatyna, aminokwasy

0.00 z 0 opinii

Zestaw na przyrost masy gainer, kreatyna, aminokwasy to zestaw, który świetnie sprawdzi się na początku przygody z siłownią. W zestawie znajdziemy podstawowe odżywki wspomagające przyrost masy mięśniowej.


Biogenix
Producent: Biogenix

Kod EAN:

darmowa dostawa banner
241,00 zł
Wysyłka w ciągu 24h

Zestaw odżywek na przyrost masy Biogenix składa się z odżywki węglowodanowo-białkowej 3x Monster Mass 2.0 1000g, monohydratu kreatyny Mono Powder 200g oraz aminokwasów BCAA-genix 500g. Gratis Shaker do odżywek Biogenix 400ml.

monster mass

MONSTER MASS 2.0 w swej najnowszej odsłonie zakodowanej jako 2.0 oferuje aż 7 rodzajów źródeł białka oraz węglowodanów o diametralnie różnej kinetyce wchłaniania.Monster Mass 2.0 to długo wyczekiwane panaceum dla „hardgainerów” na przyrosty wysokiej jakości masy mięśniowej. Monster Mass 2.0 wyznacza najnowsze trendy w jakości i skuteczności działania odżywek węglowodanowo-białkowych. Celem stosowania Monster Mass® 2.0 jest wytworzenie środowiska anabolicznego szczególnie w okresie powysiłkowym.

mono powder


MONO POWDER
to czysty, farmaceutycznej jakości mikrorozdrobniony monohydrat kreatyny. ATP (trifosforan adenozyny) jest Źródłem energii dla wszystkich skurczów mięśni (budowanie mięśni). Energia jest wytwarzana, gdy ATP uwalnia swoje GRUPY fosforanowe (ATP staje się wówczas ADP). Kreatyna zwraca fosforan z powrotem do ADP, powodując odnowienie ATP i tym samym przywracając zasoby ATP. Dzięki temu jesteś w stanie ćwiczyć ciężej, dłużej i bardziej efektywnie. Stosowanie kreatyny może zwiększyć Twoją siłę i osiągi. Może pomóc w budowaniu masy beztłuszczowej poprzez powiększanie wielkości i uwadnianie komórek mięśniowych, tym samym tworząc niezbędne środowisko anaboliczne do wzrostu.

bcaa genix


BCAAgenix reload
to farmaceutycznej jakości wysokomikronizowane wolne aminokwasy rozgałęzione BCAA (L-leucyna, L-walina i L-izoleucyna) w optymalnych proporcjach 2:1:1, uzupełnione o beta-alanię i witaminę B6. Aminokwasy BCAA hamują katabolizm mięśniowy, wykazują działania anaboliczne oraz zwiększają syntezę białek. Mogą stanowić źródło energii w trakcie długotrwałego wysiłku fizycznego oraz zmniejszają uczucie zmęczenia psychicznego po treningu.

shaker biogenix banner


Shaker Biogenix to profesjonalny shaker dla sportowców, którym znudziło się wielominutowe mieszanie swoich odżywek. Połączona siła sitka PRO i sprężyny ze stali chirurgicznej w precyzyjny i szybki sposób rozbiją każdą grudkę. Skraca to dwukrotnie czas potrzebny do przyrządzenia Twojego shake’a, a dodatkowo zapewnia kremową konsystencję. Pojemność 400 ml pozwoli na bezproblemowe przygotowanie każdej odżywki.

dawkowanie

 Dni treningoweDni nietreningowe
MONO POWDER porcja 3,4 g  30 min. przed treningiem porcja 3,4 g rano na czczo
BCAAgenix porcja 7 g 30 min przed treningiem porcja 7 g raz dziennie pomiędzy posiłkami
MONSTER MASS porcja 75 g po treningu porcja 75 g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
porcja 75 g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
   

Zestaw na przyrost masy gainer, kreatyna, aminokwasy opinie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie.

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator