icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Zestaw odżywek na masę 6 kg

Zestaw odżywek na masę 6 kg

5,00 z 1 opinii

Zestaw na przyrost masy gainer, kreatyna, aminokwasy to zestaw, który świetnie sprawdzi się na początku przygody z siłownią. W zestawie znajdziemy podstawowe odżywki wspomagające przyrost masy mięśniowej.


Biogenix
Producent: Biogenix

Kod EAN:

darmowa dostawa banner
329,00 zł
Dostępność w magazynie: 10 szt
Wysyłka w ciągu 24h

Zestaw odżywek na masę Biogenix to ponad 6 kg odżywek wspomagającyh przyrost masy mięśniowej. Zestaw składa się z odżywki węglowodanowo-białkowej 6x Monster Mass 2.0 1000g, monohydratu kreatyny Mono Powder 200g, aminokwasów BCAA-genix 500g oraz witamin i minerałów Vita-Genix 60 kaps.

monster mass

MONSTER MASS 2.0 w swej najnowszej odsłonie zakodowanej jako 2.0 oferuje aż 7 rodzajów źródeł białka oraz węglowodanów o diametralnie różnej kinetyce wchłaniania.Monster Mass 2.0 to długo wyczekiwane panaceum dla „hardgainerów” na przyrosty wysokiej jakości masy mięśniowej. Monster Mass 2.0 wyznacza najnowsze trendy w jakości i skuteczności działania odżywek węglowodanowo-białkowych. Celem stosowania Monster Mass® 2.0 jest wytworzenie środowiska anabolicznego szczególnie w okresie powysiłkowym.

mono powder


MONO POWDER
to czysty, farmaceutycznej jakości mikrorozdrobniony monohydrat kreatyny. ATP (trifosforan adenozyny) jest Źródłem energii dla wszystkich skurczów mięśni (budowanie mięśni). Energia jest wytwarzana, gdy ATP uwalnia swoje GRUPY fosforanowe (ATP staje się wówczas ADP). Kreatyna zwraca fosforan z powrotem do ADP, powodując odnowienie ATP i tym samym przywracając zasoby ATP. Dzięki temu jesteś w stanie ćwiczyć ciężej, dłużej i bardziej efektywnie. Stosowanie kreatyny może zwiększyć Twoją siłę i osiągi. Może pomóc w budowaniu masy beztłuszczowej poprzez powiększanie wielkości i uwadnianie komórek mięśniowych, tym samym tworząc niezbędne środowisko anaboliczne do wzrostu.

bcaa genix


BCAAgenix reload
to farmaceutycznej jakości wysokomikronizowane wolne aminokwasy rozgałęzione BCAA (L-leucyna, L-walina i L-izoleucyna) w optymalnych proporcjach 2:1:1, uzupełnione o beta-alanię i witaminę B6. Aminokwasy BCAA hamują katabolizm mięśniowy, wykazują działania anaboliczne oraz zwiększają syntezę białek. Mogą stanowić źródło energii w trakcie długotrwałego wysiłku fizycznego oraz zmniejszają uczucie zmęczenia psychicznego po treningu.


Vita-genix men Sport AM/PM stanowi jedyny zasługujący na uwagę, absolutnie kompleksowy zestaw mikroelementów. Jego skład i dawkowanie (kapsułka AM- na dzień i kapsułka PM- na noc) zostały tak dobrane, aby uwzględniać odmienne zapotrzebowanie organizmu mężczyzny w ciągu aktywnego dnia, jak i po jego zakończeniu. Zastosowanie najwyższej czystości witamin, wysoko standaryzowanych ekstraktów roślinnych oraz unikatowych minerałów w formie chelatów aminokwasowych Albion®, gwarantuje maksymalną biodostępność wymienionych składników i najwyższą efektywność ich przyswajania.


dawkowanie

 Dni treningoweDni nietreningowe
MONO POWDER porcja 3,4 g  30 min. przed treningiem porcja 3,4 g rano na czczo
BCAAgenix porcja 7 g 30 min przed treningiem porcja 7 g raz dziennie pomiędzy posiłkami
MONSTER MASS porcja 75 g po treningu porcja 75 g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
porcja 75 g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
VitaGenix 1 kapsułka AM rano po posiłku
1 kapsułka PM wieczorem po poisłku
1 kapsułka AM rano po posiłku
1 kapsułka PM wieczorem po poisłku
   

Zestaw odżywek na masę 6 kg opinie

IP: 212.244.116.1

Zestaw idealny, uzupełniający wszystko co potrzebne w okresie masowym. Gainer, aminokwasy, witaminy, kreatyna. Nie trzeba szukać, wszystko jest w jednym, najkorzystniejszym pakiecie.

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator