icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Zestaw odżywek na masę Formotiva

Zestaw odżywek na masę Formotiva

5,00 z 1 opinii

Zestaw odżywek Formotiva wspomagający przyrost masy mięśniowej, w skład którego wchodzi odżywka węglowodanowo-białkowa 3x Muscle Mass Maker 1000g, stack kreatynowy Creatine Stack 250g, aminokwasy BCAA Capsules 120 kaps oraz kompleks witamin Vitamin Elite 60 kaps.


Formotiva
Producent: Formotiva

Kod EAN:

darmowa dostawa banner
219,00 zł 209,00 zł
Wysyłka w ciągu 24h

Zestaw odżywek Formotiva wspomagający przyrost masy mięśniowej, w skład którego wchodzi odżywka węglowodanowo-białkowa 3x Muscle Mass Maker 1000g, stack kreatynowy Creatine Stack 250g, aminokwasy BCAA Capsules 120 kaps oraz kompleks witamin Vitamin Elite 60 kaps.

muscle mass maker


MUSCLE MASS MAKER
to wysokoenergetyczna odżywka węglowodanowo-białkowa (80%:20%) przeznaczona dla osób dążących do szybkiego i trwałego przyrostu masy mięśniowej. MUSCLE MASS MAKER zawiera kompleks doskonale przyswajalnych węglowodanów o zróżnicowanym indeksie glikemicznym, które przyczyniają się do przywrócenia prawidłowego funkcjonowania mięśni po bardzo wytężonym lub długotrwałym wysiłku fizycznym, prowadzącym do zmęczenia mięśni i wyczerpania zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych.

creatine stack banner


FORMOTIVA CREATINE STACK
to skoncentrowany, rozpuszczalny stack kreatynowy przeznaczony dla intensywnie trenujących sportowców w okresie budowania siły i masy mięśniowej. Produkt łączy w swoim składzie wysokie dawki 3 skutecznych form kreatyny: jabłczanu, cytrynianu i chlorowodorku. Kreatyna to organiczny związek chemiczny, odgrywający kluczową rolę w przemianach metabolicznych prowadzących do skurczu włókien mięśniowych. Każda porcja CREATINE STACK dostarcza 2,5 g czystej i łatwo przyswajalnej kreatyny, która przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

banner bcaa capsules 120


BCAA CAPSULES to idealna kompozycja aminokwasów rozgałęzionych (Branched Chain Amino Acids: L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny) w optymalnym stosunku 2:1:1. Aminokwasy egzogenne zawarte w BCAA CAPSULES stanowią jeden z podstawowych składników budujących białka mięśniowe. Szczególne wysokie zapotrzebowanie na owe aminokwasy występuje w trakcie intensywnego wysiłku, kiedy są one metabolizowane w mięśniach i wykorzystywane, jako źródło energii.

vitamin elite


VITAMIN ELITE
to precyzyjnie dobrany kompleks witaminowo-mineralny dedykowany osobom aktywnym fizycznie oraz sportowcom. Intensywne i regularne treningi znacząco zwiększają zapotrzebowanie organizmu na mikro i makroelementy. Należy więc systematycznie dbać o uzupełnianie ważnych dla zdrowia organizmu składników. Z myślą o sportowcach i osobach ćwiczących amatorsko powstał preparat VITAMIN ELITE.

jak stosować banner
 Dni treningoweDni nietreningowe
Muscle Mass Maker porcja 100g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami porcja 100g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
Creatine Stack porcja 5g rano na czczo
porcja 5g 30 min przed treningiem
porcja 5g rano na czczo
BCAA Capsules 5 kapsułek przed treningiem
5 kapsułek po treningu
5 kapsułek raz dziennie pomiędzy posiłkami
Viamin Elite 1 kapsułka witamin raz dziennie
1 kapsułka minerałów raz dziennie
1 kapsułka witamin raz dziennie
1 kapsułka minerałów raz dziennie
   

Zestaw odżywek na masę Formotiva opinie

IP: 5.173.24.206

dobre suplementy dla początkujących, zestaw wystarcza na miesiąc, po 2 cyklu mogę powiedzieć że przybyło mi 5 kg, polecam

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator