icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Testosterol 30 kaps

Testosterol 30 kaps

5,00 z 1 opinii

Testosterol™ to znany środek pobudzający wzrost mięśni. Testosterol™ 250 to preparat oparty o aktywne frakcje steroli roślinnych.


Megabol
Producent: Megabol

Kod EAN:

darmowa dostawa banner
14,90 zł

Cena z 30 dni:

Dostępna ilość: 4 szt
Wysyłka w ciągu 24h

Testosterol™ to znany środek pobudzający wzrost mięśni. Testosterol™ 250 to preparat oparty o aktywne frakcje steroli roślinnych.

Sterole to związki chemiczne pochodne steranu, ich rdzeń stanowi 1,2-cyklopentanoperhydrofenantrenu. W klasyfikacji chemicznej użyte sterole należą do sterydów - zawierają rdzeń steranowy z grupą wodorotlenową w pozycji 3 oraz łańcuch boczny w pozycji 17. Właściwości biologiczne steroli zależą od liczby i charakteru podstawników bocznych, szczególnie przy węglu 17 (17C). Sterole roślinne typu stigmasterol i sitosterol mają budowę podobną do cholesterolu, progesteronu, pregnenolonu i 17-hydroksypregnenolonu. Dzięki temu sterole podawane przez dłuższy czas stanowią prekursor w syntezie pregnenolonu. Pregnenolon jest podstawowym substratem do biosyntezy progestagenów, z których powstają 17-ketosteroidy, glikokortykosteroidy, mineralokortykosteroidy, testosteron, androsteron i estrogeny. Pregnenolon podlega przemianom zmierzającym do powstania wszystkich hormonów sterydowych. Te reakcje biochemiczne są katalizowane przez cytochrom P-450. Preparaty żelaza warunkują i nasilają te reakcje.

testosterol banner

Efekt biologiczny przy podawaniu Testosterol™ 250 jest różnorodny i zależy od wielu czynników endogennych (wewnątrzpochodnych) i egzogennych (zewnątrzpochodnych). Niezmiernie istotne są wzajemne relacje ilościowe między hormonami sterydowymi istniejące w ustroju przed podawaniem produktu, ponieważ występujące w nim sterole nie są substratem do syntezy wyłącznie np. testosteronu, lecz także innych hormonów sterydowych. Niektóre metabolity steroli mogą naśladować w organizmie typowe hormony i konkurować z nimi o receptory w komórkach ciała, modyfikując w ten sposób wiele czynności fizjologicznych. Wypadkową tych zdarzeń jest w rezultacie uregulowanie stosunków ilościowych między: 17-ketosteroidami, testosteronem, progesteronem, androsteronem i kortykosteroidami. Istnieje również spore prawdopodobieństwo wzmagania szlaku biosyntezy jednego z horomonów sterydowych, którego intensywność jest uwarunkowana dziedzicznie, a którego potencja jest maksymalna. Występujące w produkcie sterole dają wówczas efekt "preferencji metabolicznej" i stanowią efektywny aktywator i substrat dla określonego szlaku metabolicznego.

testosterol opakowanie

Działanie preparatu Testosterol 250™

  • zawarte sterole są prekursorem dla syntezy estrogenów i testosteronu, przy czym stosunek ilościowy w ustroju między estrogenami i androgenami w razie nieprawidłowości zostaje uregulowany. Liczne analogi testosteronu powstające ze steroli w niektórych obszarach naszego organizmu blokują receptory dla androgenów (androsteron, androstendion, dihydrotestosteron). Nie zmniejsza to jednak efektu anabolicznego, gdyż ich wpływ na przemiany aminokwasów, tłuszczów i białek pozostaje ten sam.
  • są prekursorem w biosyntezie 17-ketosteroidów (do których należy dehydroepiandrosteron- DHEA) działających androgennie, czyli anabolicznie (rozwój mięśni) i maskulinizująco.
  • są prekursorem w biosyntezie mineralokortykosteroidów (aldosteron).
  • pobudzają syntezę glikogenu w wątrobie.
  • wzmagają regenerację tkanki mięśniowej, łącznej i nabłonkowej. Sterole roślinne to naturalne inhibitory mediatorów bólu i stanu zapalnego.
  • należą do substancji lipotropowych, czyli zapobiegających stłuszczeniu mięśni szkieletowych, serca, nerek i wątroby.
  • poprawiają samopoczucie i zwiększają wydolność fizyczną.

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie, po pierwszym posiłku.

Działania niepożądane:
Nie zaobserwowano skutków ubocznych podczas podawania steroli roślinnych.

megabol testosterol etykieta

Skład

Substancje aktywne1 kapsułka
– 24-methylcholesta-5,22-dien-3 beta-ol 7mg
– Stigmast-5-en-3-ol 100mg
– 24alpha-Methylcholesterol 50mg
– dodecahydro-1H-cyclopenta[a]phenanthren-3-ol 35mg

Jedna kapsułka dostarcza:
– 250 mg steroli roślinnych
– 15 mg inuliny
– 1,75 mg glikozydów fenolowych
– 0,75 mg flawonoidów
– 0,01 mg fitochinonu

UWAGI: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Testosterol 30 kaps opinie

IP: 83.28.113.138

Tani i skuteczny produkt. Wspomaga i przyspiesza przyrost masy mięśniowej. Polecam

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również