icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
NOW B-6 100mg 100 kaps

NOW B-6 100mg 100 kaps

0.00 z 0 opinii

NOW B-6 zawiera chlorowodorek pirydoksyny, rozpuszczalną w wodzie witaminę B6. Witamina B6 stymuluje dekarboksylazy aminokwasów aromatycznych, co dodatnio wpływa na poziom serotoniny w OUN, i ułatwia terapię stanów depresyjnych.


NOW Foods
Producent: NOW Foods

Kod EAN: 733739004567

darmowa dostawa banner
24,90 zł
Chwilowy brak

NOW B-6 zawiera chlorowodorek pirydoksyny, rozpuszczalną w wodzie witaminę B6. Niedobór witaminy B6 u leczonych INH może ujawnić się parestezjami, neuropatią nerwów obwodowych kończyn, drżeniem kończyn, owrzodzeń w kącikach ust, zaczerwienieniem skóry, zwiększonym wypadaniem włosów i nadciśnieniem tętniczym. Witamina B6 stymuluje dekarboksylazy aminokwasów aromatycznych, co dodatnio wpływa na poziom serotoniny w OUN, i ułatwia terapię stanów depresyjnych.

Witamina B6 stanowi koenzym transaminazy alanino-glioksalowej. Jej niedobór wywołuje hiperoksalurię co skutkuje rozwojem kamicy szczawianowej i zwapnieniem nerek. Pirydoksyna pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego; funkcjonowaniu układu nerwowego; metabolizmu homocysteiny, białka i glikogenu; utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych; produkcji czerwonych krwinek; funkcjonowaniu układu odpornościowego; zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia; regulacji aktywności hormonalnej.

Produkt wytworzony w standardzie GMP. Dla zachowania bezpieczeństwa i satysfakcji swoich klientów NOW Foods stosuje surowce jakości farmakopealnej a ich dostawcy są regularnie kontrolowani.

Dawkownie

Dorośli: 1 kapsułka dwa razy dziennie, do posiłku.

Skład

Substancje aktywne1 kapsułkaZDZ
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 100 mg 5882%

Składniki: chlorowodorek pirydoksyny, mąka ryżowa (substancja wypełniająca), żelatyna (kapsułka).

UWAGI: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Producent: Now Foods, 395 S. Glen Ellyn Road, IL 60108 Bloomingdale, United States

NOW B-6 100mg 100 kaps opinie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie.

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator