icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
NOW D-3 2000 IU 240 softgels

NOW D-3 2000 IU 240 softgels

5,00 z 1 opinii

Witamina D pobudza wchłaniane wapnia i fosforu oraz zapobiega ich nadmiernemu wydalaniu z moczem przez co ma istotny wpływ nie tylko na prawidłowe kształtowanie się kości u dzieci i dorosłych


NOW Foods
Producent: NOW Foods

Kod EAN: 733739003775

darmowa dostawa banner
44,90 zł
Wysyłka w ciągu 24h

Witamina D pobudza wchłaniane wapnia i fosforu oraz zapobiega ich nadmiernemu wydalaniu z moczem przez co ma istotny wpływ nie tylko na prawidłowe kształtowanie się kości u dzieci i dorosłych i ich odpowiednią gęstość ale także na stan naszego uzębienia. W przypadku kiedy organizm nie może pobrać wystarczającej ilości wapnia z pożywienia to zabiera go z kości. Obecność witaminy w organizmie wpływa korzystnie na system nerwowy i na skurcze mięśni, np. serca. Natomiast optymalna zawartość wapnia wpływa korzystnie na przewodzenie impulsów nerwowych. Witamina D wpływa korzystnie na skórę, łagodzi stany zapalne, reguluje poziom cukru we krwi poprzez wydzielanie insuliny.

  • Wspiera zdrowe zęby i kości.
  • Wpływa na kurczliwość mięśni i funkcje nerwów.
  • Znana jako słoneczna witamina

Dawkowanie

Jeżeli lekarz nie wskaże inaczej, jedna kapsułka dziennie, przy posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Skład

Substancje aktywne1 kapsułkaZDZ
Witamina D3 (w postaci cholekalcyferolu) (z lanoliny) 50 μg (2000 I.U.) 1000 %

Składniki: Oliwa Extra Virgin z oliwek, witamina D3 (w postaci cholekalcyferolu) (z lanoliny), kapsułka żelowa (żelatyna – składnik otoczki, glicerol – nośnik, woda).

UWAGI: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Producent: Now Foods, 395 S. Glen Ellyn Road, IL 60108 Bloomingdale, United States

NOW D-3 2000 IU 240 softgels opinie

IP: 94.254.221.217

Produkt spełnia moje oczekiwania i jest bardzo dobry

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator