icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
IHS Gold Test 90 kaps

IHS Gold Test 90 kaps

0.00 z 0 opinii

IHS Gold Test jest kompleksowym i najbardziej zaawansowanym polskim produktem przeznaczonym dla KAŻDEGO MĘŻCZYZNY POWYŻEJ 35 ROKU ŻYCIA uprawiającego sport lub też nie uprawiającego żadnego sportu.


Iron Horse
Producent: Iron Horse

Kod EAN: 5901703241828

darmowa dostawa banner
89,00 zł
Wysyłka w ciągu 24h

IHS Gold Test jest kompleksowym i najbardziej zaawansowanym polskim produktem przeznaczonym dla KAŻDEGO MĘŻCZYZNY POWYŻEJ 35 ROKU ŻYCIA uprawiającego sport lub też nie uprawiającego żadnego sportu, ale pragnącego utrzymania lub nawet poprawy stanu swych sił witalnych, samopoczucia oraz wyglądu swojej sylwetki.

GOLD TEST działa na kilku płaszczyznach:

  • zwiększa ilość wolnego testosteronu w osoczu krwi,
  • blokuje przemianę testosteronu w DHT (DHT przyczynia się do wypadania włosów na głowie oraz wyrastaniu owłosienia na plecach, w uszach i w nosie),
  • blokuje przemianę testosteronu w estrogeny (estrogeny przyczyniają się do tycia w „miejscach kobiecych” czyli w piersiach, biodrach i pośladkach),
  • zabezpiecza przed przerostem prostaty (między innymi wysoki poziom testosteronu przyczynia się do przerostu gruczołu krokowego u mężczyzn).

Dawkowanie

3 kapsułki dziennie, jednorazowo lub w podzielonych porcjach, stosować z dala od posiłku. UWAGA: NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ PORCJI DZIENNEJ (3 kapsułki).

Skład

Substancje aktywne3 kapsułki% RDS
Ekstrakt z Buzdyganka Ziemnego (Tribulus Terrestris) (80% saponin) 800 mg -
Wyciąg z owoców Palmy Sabałowej 400 mg -
Chryzyna (5,7-Dihydoxyflavone) 300 mg -
Ekstrakt z Kozieradki (Trigonella foenum - graecum L.) 300 mg -
Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej(Coleus Forskohlli) Forskolina (20% Forskoholin) 200 mg -
Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej (Urtica Dioica) 200 mg -
Ekstrakt ze Śliwy Afrykańskiej (Pygeum africanum) 200 mg -
Ekstrakt z Pestek Dynii (Cucurbita Pepo) 200 mg -
Cynk 10 mg 100%
Witamina K 75 µg 100%

Składniki: Ekstrakt z Buzdyganka Ziemnego (Tribulus Terrestris) 80% saponin, Wyciąg z owoców Palmy Sabałowej (Saw Palmetto), Chryzyna (5,7-Dihydoxyflavone), Ekstrakt z Kozieradki (Trigonella foenum - graecum L.), Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej(Coleus Forskohlli) Forskolina (20% Forskoholin), Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej (Urtica Dioica), Ekstrakt ze Śliwy Afrykańskiej (Pygeum africanum), glukonian cynku, fitomenadion, substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu, otoczka kapsułki (żelatyna, barwnik E171)

IHS Gold Test 90 kaps opinie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie.

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator