icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Uprząż wspinaczkowa Ocun WeBee 3

Uprząż wspinaczkowa Ocun WeBee 3 na prezent

0.00 z 0 opinii

Uprząż Ocun WeBee 3 to nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt, który sprawdzi się zarówno na ścianie, jak i na panelu.


Ocun
Producent: Ocun

Kod EAN: 8591804611735

darmowa dostawa banner
219,00 zł 190,00 zł

Cena z 30 dni: 219,00

Dostępna ilość: 1 szt
Wysyłka w ciągu 24h

Uprząż Wspinaczkowa Ocun WeBee 3

Dane techniczne:

Certyfikacja: CE, EN: 12277

Klamry nogawek: Slide-Lock

Klamry pasa: Slide-Lock

Rozmiary: S, M, L, XL

Szpejarki: 4 usztywnione

Typ: C

UIAA: tak

Waga: ok. 360 g (rozm. L), ok. 395 g (rozm. XL)

ocun webee 3ocun webee 3

Kolejna edycja jednej z najlżejszych uprzęży na rynku wykonanej w nowoczesnej technologii WeBee 3D.

Model przeznaczony zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych we wspinaczce skałkowej, dla których priorytetem jest niska waga sprzętu. W najnowszej wersji dodano usztywniane szpejarki zwiększające wygodę korzystania znich.

W uprzęży zastosowano innowacyjną technologię wykonania pasów. Wykonano je ze specjalnie formowanej pianki EVA. Trójwymiarowa struktura umożliwia sprawną wentylację, zachowując przy tym odpowiedni poziom amortyzacji oraz optymalne rozłożenie sił działających na uprząż. Taką samą piankę zastosowano zarówno w pasie biodrowym, jak i w pętlach udowych. Zapewniana przez nią niska waga, fantastyczny wygląd oraz łatwe czyszczenie to tylko nieliczne z jej wielu zalet.

Do zapinania zastosowano szybkie klamry Slide-Lock. Są łatwe w obsłudze i pozwalają błyskawicznie wyregulować rozmiar. Podobnie jak w innych uprzężach firmy Ocun, także tutaj zastosowano ISS- Initial Safety System, zwiększający bezpieczeństwo w razie omyłkowego wpięcia jedynie do pasa biodrowego lub pętli udowych. Na szpej przewidziano cztery poręczne szpejarki. Nie zapomniano również o możliwości regulacji pętli udowych.

Uprząż Ocun WeBee 3 to nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt, który sprawdzi się zarówno na ścianie, jak i na panelu.

webee3 tabela rozmiarów

Uprząż wspinaczkowa Ocun WeBee 3 opinie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie.

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również