icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Zestaw na masę dla początkujących Trec

Zestaw na masę dla początkujących Trec

0.00 z 0 opinii

Zestaw odżywek dla początkujących Trec to skuteczne odżywki na przyrost czystej masy mięśniowej dla osób zaczynających swoją przygodę z siłownią.


Trec Nutrition
Producent: Trec Nutrition

Kod EAN:

darmowa dostawa banner
119,00 zł
Dostępna ilość: 11 szt
Wysyłka w ciągu 24h

Zestaw odżywek dla początkujących Trec to skuteczne odżywki na przyrost czystej masy mięśniowej dla osób zaczynających swoją przygodę z siłownią. W skład zestawu wchodzi białko Whey 100 700g, jabłczan kreatyny CM3 90 kaps oraz kompleks węglowodanów Max Carb 1000g.

banner whey 100


WHEY 100
zawiera 100% najwyższej jakości koncentratu białka serwatkowego, który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych. WHEY 100 jest bogaty we wszystkie niezbędne do budowy włókien mięśniowych aminokwasy, w tym BCAA i L-Glutaminę. WHEY 100 doskonale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w nim proteiny serwatkowe intensywnie stymulują prowadzące do rozbudowy muskulatury procesy anaboliczne.

banner cm3


CM3 1250
to preparat zawierający krystalicznie czysty jabłczan kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Regularna suplementacja 3 g kreatyny dziennie zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. CM3 1250 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych. Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 6 kapsułek.

banner max carb


MAX CARB
to doskonale rozpuszczalny kompleks zróżnicowanych oligo- i polisacharydów, wzbogacony o niezbędne do zachowania wysokiej wydolności pierwiastki elektrolitowe. Preparat skutecznie uzupełnia traconą podczas ćwiczeń energię, zapobiega odwodnieniu, a po ich zakończeniu przyspiesza regenerację organizmu. MAX CARB to zaawansowana formuła węglowodanowa polecana szczególnie sportowcom dyscyplin wytrzymałościowych i siłowych, która przyczynia się do wzrostu siły i wytrzymałości podczas długich i ciężkich treningów.

jak stosować zestaw odżywek

Dawkowanie

  Dni treningowe Dni nietreningowe
Whey 100 porcja 30 g rano po przebudzeniu
porcja 30 g po treningu
porcja 30 g rano po przebudzeniu
porcja 30 g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
CM3 2 kapsułki przed treningiem
2 kapsułki po treningu
2 kapsułki rano po przebudzeniu
2 kapsułki w cięgu dnia pomiędzy posiłkami
Max Carb porcja 75 g w trakcie treningu -
     

Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska

Zestaw na masę dla początkujących Trec opinie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie.

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również