icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
NitroBolon 600g

NitroBolon 600g

5,00 z 3 opinii

NITROBOLON to opatentowana formuła zwiększająca produkcję tlenku azotu (NO), który wykazuje niezwykle silne działanie anaboliczne.


Trec Nutrition
Producent: Trec Nutrition

Kod EAN: 5902114018269

darmowa dostawa banner
99,00 zł
Dostępna ilość: 2 szt
Wysyłka w ciągu 24h

Inne warianty tego produktu:

NITROBOLON to opatentowana formuła zwiększająca produkcję tlenku azotu (NO), który wykazuje niezwykle silne działanie anaboliczne. W jego wyniku drastycznie zwiększa się ukrwienie tkanki mięśniowej podczas ciężkich ćwiczeń, dzięki czemu otrzymuje ona więcej niezbędnych do intensywnych przemian energetycznych składników odżywczych oraz tlenu. NITROBOLON zawiera tylko najskuteczniejsze składniki nasilające wytwarzanie NO w organizmie, które w połączeniu z estryfikowaną kreatyną zwiększają napięcie i napompowanie mięśni. Przekłada się to na spektakularny wzrost ich siły, wytrzymałości i obwodów.

Jak działa NitroBolon?

Składniki zawarte w NitroBolon takie jak diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej. Daje to efekt napięcia i "napompowania" mięśni, co powoduje znaczny przyrost siły oraz masy mięśni.


nowe nitro

Co możemy osiągnąć stosując NitroBolon?

Tlenk azotu zwiększa wydolność zarówno włókien mięśniowych czerwonych, które kurczą się szybko i z dużą siłą (to te włókna, które pracują kiedy atakujesz rekord w wyciskaniu sztangi), jak i białych włókien odpowiedzialnych za wytrzymałość przy długotrwałych wysiłkach.

Jakie jeszcze korzyści można uzyskać stosując Nitrobolon?

Tlenek azotu znacznie zwiększa ich ukrwienie, co korzystnie wpływa na osiągnięcie i podtrzymanie erekcji. P.S Mężczyźni szczególnie aktywni seksualnie potrzebują duże ilości argininy, ponieważ 80% białka płynu nasiennego stanowi właśnie ten aminokwas.

Czy NitroBolon jest sterydem anabolicznym?

Nie !!! Sterydy są syntetycznymi lekami dostępnymi tylko na receptę w aptece. Działają bardzo szybko, ale powodują również dużo negatywnych skutków dla naszego organizmu. NitroBolon mimo że siłą działania na przyrost masy i siły mięśni porównywalny jest do sterydów anabolicznych to należy on do grupy dietetycznych środków spożywczych, które są w pełni bezpiecznymi produktami pod warunkiem stosowania ich zgodnie z zaleceniami producenta.

Po jakim czasie działa NitroBolon?

Pierwsze efekty są zauważalne już po pierwszych 2-3 dniach stosowania preparatu. Występuje wówczas efekt znacznego zwiększenia objętości mięśni podczas treningu. Stosujący NitroBolon twierdzą, że ciężko jest im dokończyć zaplanowany trening z powodu zbyt znacznego "napompowania" mięśni. Pomiędzy 5 a 8 dniem następuje maksymalne stężenie NO czego objawem jest znaczny przyrost siły przy jednoczesnym wzroście obwodów mięśni. Systematyczny przyrost siły trwa do końca cyklu na NitroBolonie, a około 14 dnia połączony jest on wraz ze wzrostem wytrzymałości. Po 20 dniach mięśnie stają się twarde, a efekt potreningowego "napompowania" mięśni utrzymuje się przez wiele dni.

Dawkowanie

Jednorazową porcję preparatu – 4 kapsułki popić 300 ml wody. W zależności od zapotrzebowania należy stosować 2–3 porcji dziennie.
W dni treningowe: I porcja 30 min. przed pierwszym posiłkiem, II porcja 30 min. przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: I porcja 30 min. przed pierwszym posiłkiem, II porcja 30 min. przed głównym posiłkiem.

Skład

Substancje aktywne20 g
GLYCOGEN LOADER
Maltodekstryny 7,25 g
CREATINE MATRIX [Jabłczan Trikreatyny, Ester Etylowy Kreatyny] 3,40 g
w tym Kreatyna 2,43 g
MENTAL OPTIMIZER
Inozyna 1,77 g
Tauryna 1,33 g
ARGININE MATRIX
[Alfa-Ketoglutaran L-Argininy, Jabłczan L-Argininy] 2,66 g
w tym L-Arginina 1,83 g
GLUTAMINE MATRIX
[N-Acetyl L-Glutamina, L-Glutamina] 0,80 g
w tym L-Glutamina 0,71 g
POWER ACCELERATOR
Jabłczan Cytruliny 0,44 g
w tym L-Cytrulina 0,24 g

Składniki: GLYCOGEN LOADER [maltodekstryny]; CREATINE MATRIX [Jabłczan Kreatyny; Ester Etylowy Kreatyny]; MENTAL OPTIMIZER [Inozyna; Tauryna]; ARGININE MATRIX [Alfa-Ketoglutaran L-Argininy; Jabłczan L-Argininy]; GLUTAMINE MATRIX [N-Acetyl L-Glutamina; L-Glutamina]; POWER ACCELERATOR [Jabłczan Cytruliny]; regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromaty; substancje słodzące – sacharynian sodu, cyklaminian sodu; substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; barwnik dla smaku pomarańczowego – żółcień pomarańczowa FCF; barwnik dla smaku tropikalnego – tartrazyna.


Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska

NitroBolon 600g opinie

IP: 31.0.32.152

Dobra pompa, spina już po kilku dniach, należy pilnować regularności spożywania, polecam po długich przerwach treningowych.

IP: 82.4.23.149

Nitro to naprawde mega dopalacz pobudza do zycia daje kopa na treningu przy dobrej diecie idze sie ladnie zrobic ;) teraz testuje nowego Platinum i do tego mass xxl

IP: 84.185.197.110

wedlug mnie bomba rozwalajoca miesnie mega napiecie i twardosc polecam warto

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również