icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Cholispar 30 saszetek

Cholispar 30 saszetek

5,00 z 1 opinii

Cholispar pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby oraz przyczyna się do utrzymania właściwego metabolizmu tłuszczów i homocysteiny.


Solinea
Producent: Solinea

Kod EAN: 5902768521511

darmowa dostawa banner
25,90 zł
Dostępna ilość: 4 szt
Wysyłka w ciągu 24h

Cholispar pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby oraz przyczyna się do utrzymania właściwego metabolizmu tłuszczów i homocysteiny.

L-asparaginian L-ornityny to związek składający się z dwóch aminokwasów: ornityny i kwasu asparaginowego, które uczestniczą w cyklu mocznikowym - szeregu przemian metabolicznych zachodzących przede wszystkim w wątrobie.

Cholina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby oraz przyczynia się do utrzymania właściwego metabolizmu tłuszczów i homocysteiny. Stanowi ponadto prekursor oraz składnik fosfolipidów, takich jak fosfatydylocholina, które budują błony komórkowe.

Dawkowanie

1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki rozpuścić w 0,5-1 szklanki wody. Mieszać dokładnie do rozpuszczenia preparatu. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Powstająca zawiesina jest naturalną cechą produktu.

Wskazania

Uzupełnienie codziennej diety w L-asparaginian L-ornityny i cholinę, utrzymanie prawidłowego funkcjonowania wątroby.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy stosować u osób z ciężką niewydolnością nerek. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych, należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem.

Skład

Substancje aktywne 1 saszetka
L-asparginian L-ornityny 900 mg
Cholina 100 mg

Składniki: sacharoza, L-asparaginian L-ornityny, dwuwinian choliny (cholina), aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu

Cholispar 30 saszetek opinie

IP: 85.248.227.164

Biorę od 2 tygodni, skutecznie działa na oczyszczenie - regenerację wątroby

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również