icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
HMB 750 300 kaps

HMB 750 300 kaps

0.00 z 0 opinii

OstroVit Supreme Capsules HMB 750 to najwyższej jakości, nowoczesny preparat, składający się wyłącznie z jednej substancji zamkniętej w kapsułkach linii Supreme Capsules.


Ostrovit
Producent: Ostrovit

Kod EAN: 5903246226164

darmowa dostawa banner
59,90 zł
Dostępność w magazynie: 1 szt
Wysyłka w ciągu 24h

OstroVit Supreme Capsules HMB 750 to najwyższej jakości, nowoczesny preparat, składający się wyłącznie z jednej substancji zamkniętej w kapsułkach linii Supreme Capsules. Supreme Capsules - minimalizm składu oraz najwyższe porcje danego aminokwasu. Produkty stworzone z myślą o najlepszych.

OstroVit Supreme Capsules HMB 750 - beta-hydroksy beta-metylomaślan wapnia HMB to organiczny związek chemiczny z grupy hydroksykwasów (zawierają conajmniej jedną grupę hydroksylową oraz jedną grupę karboksylową w swojej strzukturze cząsteczkowej). Jest jednym z metabolitów leucyny (jednego z egzogennych aminokwasów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu). Naukowe źródła podają, że beta-hydroksy beta-metylomaślan odgrywa ważną rolę w naszym organizmie, jaką jest regulacja rozpadu białek. Dlatego HMB stoi na czele suplementów, o właściwościach antykatabolicznych.

Właściwości OstroVit Supreme Capsules HMB 750

HMB jest suplementem znanym wielu sportowcom i osobom związanym z branżą kulturystyki i fitness już od lat 90’! Uważa się, że go za związek, który pomoże osobom chcącym zwiększyć swoją suchą masę mięśniową, zredukowaniem zbędnej tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym ergogenicznym (zwiększającym zdolności wysiłkowe) działaniu tego produktu.

  • Potwierdzone doskonałe działanie antykataboliczne (hamuje niepożądany rozpad tkanki mięśniowej).
  • Badania potwierdzają zwiększoną syntezę białek, czyli właściwości anaboliczne u osób suplementujących HMB.
  • Anaboliczne właściwości HMB, pozytywnie wpłyną na wzrost siły.
  • Idealnie nada się dla osób chcących osiągnąć szczupłą sylwetkę – promuje lipolizę podczas okresów redukcji tkanki tłuszczowej.
  • Ergogeniczne działanie, pozwoli na cięższe i dłuższe sesje aktywności fizycznej.

Dawkowanie

1 porcja: 1 kapsułka. Spożywać jedną porcję 3 razy dziennie (po przebudzeniu, przed oraz po treningu).

Skład

Substancje aktywne1 kapsułka3 kapsułki
Beta-hydroksy beta-metylomaślan wapnia (HMB Ca) 750 mg 2250 mg
- w tym HMB 652.6 mg 1957.5 mg

Składniki: Beta-hydroksy beta-metylomaślan wapnia (HMB Ca), otoczka kapsułki (żelatyna, woda oczyszczona). Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, owies, jaja, skorupiaki, ryby.

HMB 750 300 kaps opinie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie.

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator