icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Zestaw odżywek na przyrost masy Olimp

Zestaw odżywek na przyrost masy Olimp

5,00 z 1 opinii

Zestaw odżywek na masę Olimp zawiera wszystkie niezbędne odżywki wspomagające przyrost masy mięśniowej. W zestawie znajdziesz odżywkę białkową, kreatynę, aminokwasy, przedtreningówkę, izotonik oraz shaker do odżywek.


Olimp Sport Nutrition
Producent: Olimp Sport Nutrition

Kod EAN:

darmowa dostawa banner
649,00 zł

Cena z 30 dni:

Dostępna ilość: 4 szt
Wysyłka w ciągu 24h

Zestaw odżywek na masę Olimp zawiera wszystkie niezbędne odżywki wspomagające przyrost masy mięśniowej. W zestawie znajdziesz odżywkę białkową, kreatynę, aminokwasy, przedtreningówkę, izotonik oraz shaker do odżywek.

OLIMP Whey Protein Complex 100% to specjalnie opracowany matrix białkowy ultrafiltrowanego koncentratu białek serwatkowych WPC instant oraz zaawansowanego technologicznie izolatu białek serwatkowych WPI-CFM w formie instant. Izolat CFM i koncentraty białek serwatkowych takie jakich użyto w Whey Protein Complex 100% charakteryzują się najwyższą wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną spośród wszystkich białek pokarmowych.

TCM Mega Caps zawiera 100% jabłczanu kreatyny (Tricreatine malate), molekuły która sprzęga cząsteczkę kreatyny z cząsteczką jabłczanu. Jabłaczan jako metabolit glukozy należący do grupy hydroksykwasów karboksylowych stymuluje insulinę i znakomicie wspomaga transport oraz pobieranie kreatyny przez komórki mięśniowe zarówno w metabolizmie spoczynkowym jak i wysiłkowym.

REDWEILER został opracowany dla osób uprawiających kulturystykę, sporty siłowe i wytrzymałościowo-siłowe, w których MAKSYMALNA SIŁA, KONCENTRACJA i WYDOLNOŚĆ FIZYCZNA determinują postępy.

BCAA Xplode to produkt, który wreszcie spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości super mikronizowanych, farmaceutycznych aminokwasów BCAA doskonała rozpuszczalność. Dzięki temu zawarte w BCAA Xplode® aminokwasy niezwykle szybko się wchłaniają i od razu są dostępne do wykorzystania w organizmie.

ISO PLUS to starannie skomponowany koncentrat w proszku do przyrządzania napoju izotonicznego, który intensywnie i w maksymalnym stopniu nawadnia organizm, przywracając mu równowagę wodno-elektrolitową podczas i po wysiłku. Specjalna receptura izotoniczna została wzbogacona L-karnityną i L-glutaminą, które dodatkowo wspomagają organizm w trakcie długotrwałego wysiłku fizycznego. Dodatek witamin uzupełnia zwiększoną ich utratę z organizmu w trakcie treningu.

Rewelacyjny shaker Olimp o praktycznej pojemności 500ml wykonany został z wysokiej jakości nietoksycznego plastiku. Skręcana konstrukcja zapewnia wysoki stopień szczelności.

jak stosować banner
 Dni treningoweDni nietreningowe
Whey Protein Complex porcja 35 g rano po przebudzeniu
porcja 35 g po treningu
porcja 35 g rano po przebudzeniu
porcja 35 g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
TCM Mega Caps 3 kapsułki 30 min. przed treningiem
3 kapsułki po treningu
3 kapsułki rano na czczo
3 kapsułki w ciągu dnia
Redweiler porcja 12 g  30 min. przed treningiem -
BCAA Xplode porcja 10g przed treniniem porcja 10g w ciągu dnia
Iso Plus porcja 17,5 g  w trakcie treningu -
   

Producent: Olimp Laboratories Sp. z o.o., Nagawczyna 109 c, 39-200 Dębica, Polska

Zestaw odżywek na przyrost masy Olimp opinie

IP: 212.182.119.132

Świetne suple, jakość Olimp bez kompromisu.

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator