icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Zestaw odżywek wspomagających trening

Zestaw odżywek wspomagających trening

0.00 z 0 opinii


Olimp Sport Nutrition
Producent: Olimp Sport Nutrition

Kod EAN:

darmowa dostawa banner
229,00 zł

Cena z 30 dni:

Dostępna ilość: 10 szt
Wysyłka w ciągu 24h

W skład zestawu wchodzi:

  • Olimp Whey Protein Complex 700g
  • Olimp R-Weiler Focus 300g
  • Olimp Amino Target Xplode 275g
  • Olimp Ashwagandha Sport 60 kaps

OLIMP Whey Protein Complex 100% to specjalnie opracowany matrix białkowy ultrafiltrowanego koncentratu białek serwatkowych WPC instant oraz zaawansowanego technologicznie izolatu białek serwatkowych WPI-CFM w formie instant. Izolat CFM i koncentraty białek serwatkowych takie jakich użyto w Whey Protein Complex 100% charakteryzują się najwyższą wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną spośród wszystkich białek pokarmowych. Pozyskiwane w zaawansowanych procesach technologicznych zachowują pełną strukturę i aktywność funkcjonalnych białek serwatkowych i czynników wzrostowych – beta laktoglobuliny, alfa laktoalbuminy, immunoglobuliny, albuminy osocza, laktoferyny, laktotransferyny, ceruloplazminy, fosfoglikoprotein, proteaz i peptonów. Wysoka wartość odżywcza i aktywność anaboliczna sprawiają, że izolowane i koncentrowane białka serwatkowe uznano za najwartościowsze źródła białka pokarmowego dla sportowców wyczynowych i osób aktywnych ruchowo.

R-weiler Focus stanowi kompozycję aminokwasów (L-cytruliny, L-argininy i tauryny), monohydratu kreatyny, ekstraktów roślinnych (różeńca górskiego, bakopy drobnolistnej, cytryńca chińskiego), wzbogaconych o N-acetyl-L-tyrozynę, kofeinę, argininę i b-alaninę Często opadasz z sił? W kluczowych momentach trudno zachować Ci czujność i koncentrację? Wydłużony czas reakcji i ograniczone zdolności logicznego myślenia wpływają na szybkość i trafność podejmowanych przez Ciebie decyzji? Zmień to! Postaw na R-weiler Focus – nowatorską formułę z przygotowaną przez naukowców z firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories, zawierającą składniki pomagające w poprawie zdolności wysiłkowych oraz funkcji kognitywnych (poznawczych). Odsuń zmęczenie na dalszy plan, pozwól sobie działać tak, jak chcesz, tak jak zaplanowałeś!

W każdej porcji (11 g) Amino Target Xplode otrzymujesz ponad 10 g wysokiej jakości aminokwasów pochodzących z hydrolizy białek wołowych. Produkt został dodatkowo wzbogacony wolnymi aminokwasami, w tym EAA, których organizm ludzki nie jest w stanie sam produkować. Spersonalizowana suplementacja aminokwasami, umożliwiająca jeszcze bardziej skuteczne odżywienie mięśni przed i po treningu? Oto nowa formuła aminokwasowa zastosowana przez markę Olimp Sport Nutrition! Amino Xplode Target to aminokwasy „II Generacji” - suplement diety, którego koncepcja opiera się na jakościowo-ilościowej podaży aminokwasów! Zakłada ona uzyskanie możliwie najbardziej zbliżonego profilu aminokwasowego do ludzkiej komórki mięśniowej, co może mieć pozytywny wpływ na prawidłowy przebieg procesów energetycznych i biochemicznych w trakcie wysiłku fizycznego oraz może sprzyjać opóźnieniu zmęczenia mięśni (zmęczenie obwodowe) i zmęczenia ośrodkowego (na poziomie mózgu).

Ashwagandha 600 Sport Olimp Labs to suplement diety w kapsułkach zawierający ekstrakt z korzenia Ashwagandhy (Withania somnifera L.). Ashwagandha ma korzystny wpływ na budowanie odporności organizmu na czynniki stresowe. Ashwagandha (Withania somnifera) jest powszechnie znana jako indiański żeń-szeń lub zimowa wiśnia i jest jednym z najważniejszych ziół stosowanych w Ajurwedzie (system medycyny indyjskiej rozwinięty w starożytności). W tradycyjnej hinduskiej filozofii traktowana jest jako środek odmładzający, tzw. rasayna. Ajurweda opisuje rasayny jako związki niszczące starość i chorobę.

jak stosować
 Dni treningoweDni nietreningowe
Whey Protein Complex porcja 35 g po treningu porcja 35 g rano po przebudzeniu
Amino Xplode porcja 11g przed treniniem porcja 11g w ciągu dnia do posiłku
R-Weiler porcja 12 g  30 min. przed treningiem -
Ashwagandha 1 kapsułka 2 razy dziennie 1 kapsułka 2 razy dziennie
   

Producent: Olimp Laboratories Sp. z o.o., Nagawczyna 109 c, 39-200 Dębica, Polska

Zestaw odżywek wspomagających trening opinie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie.

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator