icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Nebu-Dose Hialuronic 30 ampułek

Nebu-Dose Hialuronic 30 ampułek

5,00 z 1 opinii

Nebu-dose Hialuronic to 0,9% roztwór soli fizjologicznej z kwasem hialuronowym, w postaci pojedynczych ampułek, bez konserwantów, przeznaczony do nebulizacji.


Solinea
Producent: Solinea

Kod EAN: 5902768521320

darmowa dostawa banner
59,90 zł
Dostępna ilość: 55 szt
Wysyłka w ciągu 24h

Nebu-dose Hialuronic to 0,9% roztwór soli fizjologicznej z kwasem hialuronowym, w postaci pojedynczych ampułek, bez konserwantów, przeznaczony do nebulizacji. Działanie produktu opiera się na wykorzystaniu mechanizmów ułatwiających ruch wydzieliny w drogach oddechowych, poprawiając komfort oddychania poprzez: rozbijanie wiązań jonowych wydzieliny śluzowej, dzięki czemu zmniejsza się lepkość i elastyczność wydzieliny; absorpcję wody z błony śluzowej i podśluzowej, ograniczając obrzęk ścian dróg oddechowych; pobudzanie kaszlu i wykrztuszania jako mechanizmów wspomagających usuwanie śluzu zalegającego w oskrzelach, co prowadzi do udrożnienia dróg oddechowych.

Sposób użycia

Roztwór do inhalacji. Preparat ma optymalne zastosowanie w inhalatorach pneumatycznych. Zaleca się przestrzegania instrukcji użytkowania określonych przez producenta urządzenia. Do jednorazowej inhalacji używać 4 lub 5ml roztworu.

Skład

Składniki: jałowy roztwór chlorku sodu 0,9%, hialuronian sodu.

Nebu-Dose Hialuronic 30 ampułek opinie

IP: 109.231.63.56

Bardzo dobrze nawilża, nie zostaje osad w buzi po inhalacji. Przyjemny w użytkowaniu, polecam wszystkim do inhalacji i nawilżania gardła. Mogłoby by być mniejsze opakowanie i tańsze.

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również