icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Kinnie Classic 330ml (puszka)

Kinnie Classic 330ml (puszka)

5,00 z 1 opinii

Kinnie Classic to słodko-gorzki maltański napój z pomarańczy Chinotto uprawianych w rejonie morza śródziemnego oraz mieszanki 23 ziół.


Kinnie
Producent: Kinnie

Kod EAN: 5352201082060

darmowa dostawa banner
5,70 zł
Dostępna ilość: 23 szt
Wysyłka w ciągu 24h

Kinnie Classic to słodko-gorzki maltański napój z pomarańczy Chinotto uprawianych w rejonie morza śródziemnego oraz mieszanki 23 ziół. Intensywny smak Kinnie dobrze komponuje się z popularnymi alkoholami, dzięki czemu na jego bazie można przygotować oryginalne drinki alkoholowe.

Skład: woda, cukier, dwutlenek węgla, aromaty, barwnik: karmel E150d, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: benzoesan sodu.

Kraj pochodzenia: Malta


kinnie

Kinnie Classic 330ml (puszka) opinie

IP: 89.79.233.203

Trudno jest oceniać Kinnie. Generalnie ludzie dzielą się na dwie kategorie: albo ktoś nie znosi tego maltańskiego napoju, albo ktoś za nim przepada. Ja i żona zaliczamy się do tej drugiej kategorii, dzieci, niestety - do tej pierwszej. Dość powiedzieć, że podczas maltańskich upałów najlepiej gasił pragnienie. Sentyment został - pijemy go i w Polsce, kiedy tylko możemy. Barwa napoju - to kolor herbaty. W smaku słodko-gorzki, tak jak i pomarańcze, z których jest robiony. Nie da się z niczym porównać. Przekonać się można dopiero po spróbowaniu. Ja - polecam :)

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również