icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Pure Glutamine 300 kapsułek

Pure Glutamine 300 kapsułek

0.00 z 0 opinii

Pure Glutamine Capsules to produkt w postaci wygodnych w użyciu kapsułek, który w każdej porcji dostarcza aż 5 g L-glutaminy najwyższej jakości.


Formotiva
Producent: Formotiva

Kod EAN:

darmowa dostawa banner
85,00 zł 59,00 zł
Wysyłka w ciągu 24h

Formotiva Pure Glutamine Capsules jest produktem przeznaczonym do uzupełniania diety w L-glutaminę dla osób ćwiczących zarówno profesjonalnie jak i rekreacyjnie. Glutamina jest jednym z najpowszechniej występujących w organizmie aminokwasów, stanowiącym naturalny element strukturalny białek mięśni szkieletowych. Dodatkowo w warunkach fizjologicznych odgrywa istotną rolę w metabolizmie azotu. Pure Glutamine Capsules to produkt w postaci wygodnych w użyciu kapsułek, który w każdej porcji dostarcza aż 5 g L-glutaminy najwyższej jakości.


pure glutamine banner

Dawkowanie

Dorośli: 5 kapsułek 2 razy dziennie popijając dużą ilością wody (co najmniej 250 ml).
W dni treningowe: 5 kapsułek przed treningiem oraz 5 kapsułek po treningu.
W dni nietreningowe: 5 kapsułek rano oraz 5 kapsułek pomiędzy posiłkami.

Skład

Składniki5 kapsułek10 kapsułek
L-glutamina 5 g 10 g

Składniki: L-glutamina; substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. Składniki kapsułki: żelatyna; barwnik: dwutlenek tytanu.

UWAGI: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Pure Glutamine 300 kapsułek opinie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie.

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator