icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Tri-Creatine Malate Powder 400g

Tri-Creatine Malate Powder 400g

5,00 z 1 opinii

Tri-Creatine Powder to suplement diety zawierający krystalicznie czysty jabłczan kreatyny w postaci proszku do sporządzania smacznego napoju. Jabłczan kreatyny charakteryzuje się wysoką tolerancją przez organizm oraz bezpieczeństwem stosowania.


Formotiva
Producent: Formotiva

Kod EAN:

darmowa dostawa banner
49,00 zł 43,90 zł
Wysyłka w ciągu 24h

Inne warianty tego produktu:

Tri-Creatine Powder to suplement diety zawierający krystalicznie czysty jabłczan kreatyny w postaci proszku do sporządzania smacznego napoju. Jego cząsteczki powstają przez połączenie biorącego udział w cyklu Krebsa kwasu jabłkowego oraz kreatyny regenerującej zasoby ATP w szlaku fosfagenowym, która przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych*.

Zawarty w TRI-CREATINE MALATE POWDER jabłczan kreatyny charakteryzuje się wysoką tolerancją przez organizm oraz bezpieczeństwem stosowania.

banner tri creatine formotiva

Dawkowanie

1 porcja (5 g = 1 miarka) 2 razy dziennie.
W dni treningowe: 1 porcja (5 g) przed treningiem oraz 1 porcja (5 g) po treningu.
W dni nietreningowe: 1 porcja (5 g) rano na czczo oraz 1 porcja (5 g) miedzy posiłkami. Proszek rozpuścić w 200 ml wody.

Skład

Składniki1 porcja (5 g)100 g
Jabłczan trikreatyny, w tym: 3,35 g 67 g
kreatyna 2,5 g 50 g
UWAGI: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Tri-Creatine Malate Powder 400g opinie

IP: 83.31.149.51

Kreatyna, którą warto polecić. Nie ciągnie dużo wody tak jak mono. Czuć różnicę w wytrzymałości i przyroście siły. Polecam

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator