icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Optimum Creatine Powder 317g

Optimum Creatine Powder 317g

5,00 z 3 opinii

Optimum Nutrition Creatine Powder to nowoczesny suplement kreatynowy zawierający czysty, farmaceutycznej jakości mikrorozdrobniony monohydrat kreatyny, opatrzony światowej marki znakiem wzorcowej jakości Creapure TM.


Optimum Nutrition
Producent: Optimum Nutrition

Kod EAN: 5060245605397

darmowa dostawa banner
159,00 zł

Cena z 30 dni:

Dostępna ilość: 4 szt
Wysyłka w ciągu 24h

Inne warianty tego produktu:

Optimum Nutrition Creatine Powder to nowoczesny suplement kreatynowy zawierający czysty, farmaceutycznej jakości mikrorozdrobniony monohydrat kreatyny. Fakt ten potwierdza najlepszą jakość suplementu Optimum Nutrition Creatine Powder.

Micronized Creatine Powder to opatentowana niemiecka kreatyna o doskonałej czystości. ATP (trifosforan adenozyny) jest Źródłem energii dla wszystkich skurczów mięśni (budowanie mięśni). Energia jest wytwarzana, gdy ATP uwalnia swoje GRUPY fosforanowe (ATP staje się wówczas ADP). Kreatyna zwraca fosforan z powrotem do ADP, powodując odnowienie ATP i tym samym przywracając zasoby ATP. Dzięki temu jesteś w stanie ćwiczyć ciężej, dłużej i bardziej efektywnie. Stosowanie kreatyny może zwiększyć Twoją siłę i osiągi. Może pomóc w budowaniu masy beztłuszczowej poprzez powiększanie wielkości i uwadnianie komórek mięśniowych, tym samym tworząc niezbędne środowisko anaboliczne do wzrostu.

Dawkowanie

Dni treningowe: jedna porcja (3,6 g) zaraz po przebudzeniu, druga porcja bezpośrednio po treningu.
Dni nietreningowe: jedna porcja (3,6 g) zaraz po przebudzeniu, druga (3,6 g) w odstępie kilku godzin.

Skład

Składniki 3,6 g (porcja)
monohydrat kreatyny 3,4 g
kreatyna 3 g
UWAGI: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Optimum Creatine Powder 317g opinie

IP: 94.254.163.32

Zdecydowanie najlepszy monohydrat, mam po nim największe przyrosty. Najlepiej pić rano i po treningu razem z sokiem winogronowym.

IP: 94.254.160.45

Dobrej jakości kreatyna i co najważniejsze mikronizowana, cena przystępna, dostawa bardzo szybka, paczka na drugi dzień była już do odebrania w Paczkomacie. Polecam!

IP: 77.253.18.162

Jak dla mnie mega. Mięśnie lepiej uwodnione, ogólnie siła rośnie po pewnym czasie i to sporo jej przybyło. Polecam każdemu kto nie miał wcześniej styczności z kreatyną

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również