icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Optimum Creatine Powder 634g

Optimum Creatine Powder 634g

5,00 z 3 opinii

Optimum Nutrition Creatine Powder to nowoczesny suplement kreatynowy zawierający czysty, farmaceutycznej jakości mikrorozdrobniony monohydrat kreatyny, opatrzony światowej marki znakiem wzorcowej jakości Creapure TM.


Optimum Nutrition
Producent: Optimum Nutrition

Kod EAN: 5060245605403

darmowa dostawa banner
329,00 zł 289,00 zł
Dostępna ilość: 2 szt
Wysyłka w ciągu 24h

Inne warianty tego produktu:

Optimum Nutrition Creatine Powder to nowoczesny suplement kreatynowy zawierający czysty, farmaceutycznej jakości mikrorozdrobniony monohydrat kreatyny. Fakt ten potwierdza najlepszą jakość suplementu Optimum Nutrition Creatine Powder.

Micronized Creatine Powder to opatentowana niemiecka kreatyna o doskonałej czystości. ATP (trifosforan adenozyny) jest Źródłem energii dla wszystkich skurczów mięśni (budowanie mięśni). Energia jest wytwarzana, gdy ATP uwalnia swoje GRUPY fosforanowe (ATP staje się wówczas ADP). Kreatyna zwraca fosforan z powrotem do ADP, powodując odnowienie ATP i tym samym przywracając zasoby ATP. Dzięki temu jesteś w stanie ćwiczyć ciężej, dłużej i bardziej efektywnie. Stosowanie kreatyny może zwiększyć Twoją siłę i osiągi. Może pomóc w budowaniu masy beztłuszczowej poprzez powiększanie wielkości i uwadnianie komórek mięśniowych, tym samym tworząc niezbędne środowisko anaboliczne do wzrostu.

Dawkowanie

Dni treningowe: jedna porcja (3,6 g) zaraz po przebudzeniu, druga porcja bezpośrednio po treningu.
Dni nietreningowe: jedna porcja (3,6 g) zaraz po przebudzeniu, druga (3,6 g) w odstępie kilku godzin.

Skład

Składniki 3,6 g (porcja)
monohydrat kreatyny 3,4 g
kreatyna 3 g
UWAGI: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Optimum Creatine Powder 634g opinie

IP: 94.254.161.230

Mam pytanie, czy to jest ta starsza wersja kreatyny Creapure czy już ta nowa?

MBODY.PL:
Optimum podobnie jak i Universal już nie stosuje Creapure, stąd też jest teraz tańsza, jakość jest ta sama, a płaciło się jedynie za znaczek :)
IP: 188.146.131.193

Bardzo dobry produkt, polecam łączyć z białkiem, masa i siła idzie w górę.

IP: 83.22.247.225

dawno dawno temu jak robiłem mój pierwszy cykl wziąłem właśnie tą kreatynke i mogę powiedzieć, że efekty były zadowalające jak na monohydrat :)

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również