icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
7KG ZESTAW ODŻYWEK NA MASĘ

7KG ZESTAW ODŻYWEK NA MASĘ

5,00 z 5 opinii

Skład zestawu składa się z: odżywki wysokobiałkowej Protein 80 oraz monohydratu kreatyny Creatine Powder. Jest to doskonały zestaw dla początkujących osób, którym zależy na przyroście masy mięśniowej.


Hi-Tec Nutrition
Producent: Hi-Tec Nutrition

Kod EAN:

darmowa dostawa banner
549,00 zł
Dostępna ilość: 10 szt
Wysyłka w ciągu 1-4 dni

Kompleksowy zestaw odżywek Hi-Tec Nutrition, wspomagających trening kulturystyczny. W zestawie znajdziesz duży gainer, białko, kreatynę, aminokwasy rozgałezione oraz duży shaker 700ml. Zestaw dobrze sprawdzi się zwłaszcza u osób, którym trudno nabrać masy i ją utrzymać. Połączenie w jednym zestawie różnych produktów od jednego producenta jest gwarancją synergicznego, silnego działania i maksymalnego wsparcia procesów anabolicznych i antykatabolicznych podczas etapu budowania masy.

whey mass builder


WHEY MASS BUILDER to wysokokaloryczny węglowodanowo-białkowy preparat dla sportowców pragnących w krótkim czasie zwiększyć masę ciała.Whey Mass Builder to fundament silnych i dużych mięśni. Zastosowana w preparacie mieszanina polimerów , oligomerów i monomerów glukozy, czyli węglowodanów o zróżnicowanej długości łańcucha pozwala na długotrwałe i równomierne dostarczenie niezbędnej energii dla pracujących mięśni, a także na szybkie uzupełnienie zapasów glikogenu mięśniowego oraz na intensyfikację procesów syntezy białek w mięśnich. Whey Mass Builder dostarcza organizmowi pełen zestaw aminokwasów egzo- i endogennych w odpowiednich proporcjach i ilosci, potrzebnych do potreningowej regneracji tkanki mięśniowej oraz przyrostów mięśni w fazie nadkompensacji.

hi-tec protein 80 banner


Hi Anabol Protein to wysokobiałkowy preparat zawierający aż do 91% białka w s. m. wspomagający wzrost masy mięśniowej. Produkt charakteryzuje się wysoką wartością biologiczną, zawiera aminokwasy rozgałęzione BCAA, glutaminę i argininę. Białko sojowe zawarte w produkcie ma właściwości pobudzające termogenezę w organizmie, przez co przyczynia się do wydajniejszego spalania kalorii. Efektem działania Hi Anabol Protein jest poprawa bilansu azotowego, maksymalne wykorzystanie tłuszczu zapasowego jako źródła energii, ograniczenie gromadzenia wody podskórnej oraz szybki wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej.

hi-tec bcaa powder aminokwasy rozgałezione


EAA POWDER jest to produkt, który zawiera głównie aminokwasy egzogenne, czyli takie, których organizm nie może wyprodukować samodzielnie. EAA wspiera procesy anaboliczne, zabezpiecza mięśnie przed katabolizmem oraz poprawia regenerację po treningową. Produkt ten zawiera niezbędne aminokwasy uczestniczące w przyswajalności białka z pożywienia oraz utrzymania dodatniego bilansu azotowego w organizmie. Suplement występuje w formie proszku o dobrej rozpuszczalności i smaku.

hi-tec creatine powder banner


CREATINE POWDER
to 100% czysty monohydrat kreatyny w formie proszku, wzbogacony o witaminy z grupy B, niezbędne w prawidłowym przebiegu procesów metabolicznych przy zwiększonym wysiłku fizycznym. Kreatyna pełni w komórkach organizmu rolę bardzo ważnego przenośnika energii, zużywanej m.in. do skurczu mięśni, biosyntezy ważnych makrocząsteczek: białek, glikogenu mięśniowego. Kreatyna znacznie potęguje siłę skurczu mięśnia, zwiększa uwodnienie komórek mięśniowych, ułatwia adaptację organizmu do wysiłku fizycznego oraz nasila procesy anaboliczne w tkance mięśniowej. Kreatyna posiada również silne działanie antykataboliczne oraz neutralizuje zakwaszenie mięśni.

vitamin a-z


VITAMIN A­Z ANTIOXIDANT FORMULA
to kompletny zestaw wszystkich niezbędnych witamin, minerałów, pierwiastków śladowych oraz najsilniejszych antyoksydantów, uzyskanych z ekstraktu zielonej herbaty i pestek winogron. Witaminy, minerały i pierwiastki śladowe pełnią funkcje kofaktorów enzymów i białek biorących udział we wszystkich procesach fizjologicznych w organizmie m.in.: w procesie wchłaniania, trawienia, transporcie substancji odżywczych i tlenu do komórek a także w przemianach metabolicznych białek, tłuszczów, węglowodanów, kwasów nukleinowych, w przekazywaniu sygnałów w komórce, w transporcie błonowym, w odtruwaniu organizmu, obronie przed drobnoustrojami chorobotwórczymi.


jak stosować zestaw banner


  Dni treningowe Dni nietreningowe
Whey Mass Builder porcja 50 g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
porcja 50g 2 godziny przed treningiem
porcja 50 g po posiłku lub jako smaczny osobny posiłek
Hi Anabol Protein porcja 30 g rano po przebudzeniu porcja 30 g rano po przebudzeniu
EAA Powder porcja (2 miarki) bezpośrednio przed treningiem porcja (2 miarki) w ciągu dnia między posiłkami
Creatine Powder porcja 3 g rano na czczo
porcja 3 g po treningu
porcja 3 g rano na czczo
Vitamin A-Z 1 tabletka 2 razy dziennie po głównych posiłkach 1 tabletka 2 razy dziennie po głównych posiłkach
     

Producent: Hi Tec Nutrition sp. z o.o., ul. Wodzisławska 10, 52-017 Wrocław, Polska

7KG ZESTAW ODŻYWEK NA MASĘ opinie

IP: 37.47.2.112

Również polecam, po miesiącu stosowania zestawu moja waga wzrosła z 65 do 71, jestem zadowolony :)

IP: 185.241.196.104

Potwierdzam wszystko co potrzeba do budowania masy jest w tym zestawie. W połączeniu z treningiem siłowym (3 razy w tygodniu) znacznie poprawiła mi się sylwetka :) Jest banan na twarzy, gdy spotykasz znajomych i mówią "o widzę że ćwiczysz" :D

IP: 89.64.19.123

Potwierdzam dobre suple na masę, mi przybyło +5kg na wadze po pierwszym cyklu

IP: 212.160.247.30

Fajny zestaw i działa, stosuję już 3-ci miesiąc, masa leci w górę. Polecam

IP: 82.170.43.194

Wiedziałem ze się nie zawiodę idealny zestaw nie.brakuje nic oraz dostawa ekstremalnie szybka nawet za granicę. Pozdrawiam

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również