icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Zestaw na masę Mutant

Zestaw na masę Mutant na prezent

5,00 z 1 opinii

Zestaw na masę MUTANT składa się z odżywki węglowodanowo-białkowej Mutant Mass 2270g, kreatyny Creakong 300g, Shaker 900ml Mutant.


Mutant
Producent: Mutant

Kod EAN:

darmowa dostawa banner
289,00 zł
Dostępna ilość: 4 szt
Wysyłka w ciągu 24h

Inne warianty tego produktu:

Zestaw na masę MUTANT składa się z odżywki węglowodanowo-białkowej Mutant Mass 2270g, kreatyny Creakong 300g,  Shaker 900ml Mutant. Odżywka Mutant Mass to jeden z najlepszych i najbardziej polecanych gainerów na świecie, zawiera w swoim składzie ponad 20% białka oraz węglowodany o niskiem IG. Mutant CreaKong to wiodący produkt marki PVL skierowany do wszystkich osób aktywnych fizycznie i dążących do wymarzonej, umięśnionej sylwetki. Systematyczne stosowanie produktu jakim jest Mutant CreaKong poprawia wytrzymałość , wzmacnia siłę i sprawność , stymuluje mięśnie do rozwoju, wpływa pozytywnie na przemianę energetyczną, a także chroni mięśnie przed katabolizmem.

banner odzywki mutant


MUTANT MASS
stanowi doskonale skomponowany preparat białkowy, który zapewnia wysoki poziom aminokwasów w krwiobiegu przez długi okres czasu.

MUTANT MASS to preparat zupełnie nowej klasy. Składa się z 4 kompleksów.

Pierwszy to mieszanka białek Iso Stack:
1. Mieszanka izolatów białek serwatki (ISO-97 & CFM-90) oraz hydrolizaty białek serwatki to białka o bardzo krótkim czasie wchłaniania
2. WPC-85 i WPC-80 – koncentraty białek serwatki jako kolejna porcja białka która ulegnie wchłonięciu
3. Kazeinian wapnia, izolat białek mleka i micelarna kazeina – białka które najwolniej są wchłaniane do krwiobiegu
4. Izolat białek jaja kurzego oraz izolat białek z żółtka jaja kurzego. Białka z żółtka jaja kurzego to najlepsze istniejące białka, które mogą być wykorzystane przez sportowców!

mutant mass new banner


Drugi kompleks to Clean Carb:
mieszanka węglowodanów o niskim IG, łącznie z Vextrago – największej cząsteczce węglowodanu, jaki występuje obecnie w tego typu odżywkach! Im większa cząsteczka węglowodanów, tym szybciej opuszczają one żołądek oraz tym lepiej uzupełniają zasoby glikogenu – substancji która jest głównym źródłem energii dla mięśni. Im więcej glikogenu w mięśniach – tym intensywniejszy i dłuższy może być trening. Nikt nie wymyślił jeszcze cząsteczki węglowodanu, która byłaby większa od Vextrago – jest ona o 30% większa od Vitargo !

Trzeci kompleks to Lipotherm – zawierający niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (EFA) oraz CLA i MCT. EFA odgrywają zasadniczą rolę w prawidłowej budowie i pracy stawów oraz wzmacniają odporność. CLA hamują możliwość rozrostu tkanki tłuszczowej! MCT, czyli średnio łańcuchowe kwasy tłuszczowe stanowią idealne źródło energii, oraz zwiększają spalanie tkanki tłuszczowej!

Czwarty kompleks to INTRASORB5 – mieszanka składników transportujących mikroelementy.

creakong banner new


Mutant CreaKong to wiodący produkt marki PVL skierowany do wszystkich osób aktywnych fizycznie i dążących do wymarzonej, umięśnionej sylwetki. Systematyczne stosowanie produktu jakim jest Mutant CreaKong poprawia wytrzymałość , wzmacnia siłę i sprawność , stymuluje mięśnie do rozwoju, wpływa pozytywnie na przemianę energetyczną, a także chroni mięśnie przed katabolizmem. Kreatyna jest najbezpieczniejszym produktem pomagającym uzyskać pożądaną sylwetkę i muskulaturę. Dodatkową zaletą Mutant CreaKong jest to, że nie znajdziemy w nim żadnych wypełniaczy. Trzystu gramowe opakowanie produktu wystarcza na siedemdziesiąt pięć porcji co pokazuje, że oprócz wysokiej skuteczności charakteryzuje się również dużą wydajnością.

shaker mutant gratis


Shaker Mutant
to doskonałej jakości Shaker o pojemności 900ml z sitkiem, dzięki któremu każdy shake będzie doskonale rozmieszany. Przygotujesz w nim najbardziej wykwintne shake-i, a dzięki niewielkim rozmiarom możesz go zabrać wszędzie tam gdzie możesz go potrzebować. Pojemność 900 ml pozwoli ci na przygotowanie każdej odżywki przed lub po treningowej.
Uwaga! W przypadku braku shakerów Mutant wysyłamy losowy Shaker.

 

jak dawkować zestaw
 Dni treningoweDni nietreningowe
Mutat Mass porcja 100 g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
porcja 100g bezpośrednio po treningu
porcja 100 g 2 razy dziennie w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
Creakong porcja 4 g rano na czczo
porcja 4 g przed treningiem
porcja 4 g rano na czczo
   

Producent : Fit Foods Ltd. Port Coquitalm, BC, Canada V3C 3VS
Importer: Rokos Group, ul. Metalowa 3, 43-100 Tychy

Zestaw na masę Mutant opinie

IP: 184.91.160.56

dobra kreatynka jak i gainer, polecam dla początkujących

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również