icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Zestaw odżywek Formotiva

Zestaw odżywek Formotiva na prezent

5,00 z 1 opinii

Zestaw odżywek Formotiva wspomagający przyrost masy i siły, w skład którego wchodzi odżywka białkowa Muscle Brick Whey 700g, jabłczan kreatyny Tri Creatine Malate 300 kaps oraz przedtreningówka Focus Energy Set 240g.


Formotiva
Producent: Formotiva

Kod EAN:

darmowa dostawa banner
169,00 zł
Dostępność w magazynie: 11 szt
Wysyłka w ciągu 24h

Zestaw odżywek Formotiva wspomagający przyrost masy i siły, w skład którego wchodzi odżywka białkowa Muscle Brick Whey 700g, monohydrat kreatyny Pure Creatine Powder 250g, odżywka węglowodanowa Duo Carbo 1000g oraz kompleks witamin Vitamin Elite 60 kaps.

muscle brik whey banner


MUSCLE BRICK WHEY to najwyższej jakości preparat wysokobiałkowy, zawierający koncentrat białka serwatki o stężeniu czystego białka 80%, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Ponadto białko zawarte w MUSCLE BRICK WHEY jest doskonałym źródłem aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) oraz kwasu glutaminowego. Koncentrat białka serwatkowego charakteryzuje się wyjątkowo wysoką wartością biologiczną (BV104), a także doskonałą przyswajalnością. MUSCLE BRICK WHEY został wzbogacony o enzym laktazę, który jest naturalnie występującym w organizmie enzymem hydrolizującym laktozę do cukrów prostych.

formotiva pure creatine powder


Pure Creatine Powder
 to suplement diety zawierający krystalicznie czystą formę kreatyny – monohydrat, która charakteryzuje się bardzo wysoką tolerancją przez organizm. PURE CREATINE POWDER to idealny produkt dla osób wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności. Kreatyna jest stałym składnikiem tkanki mięśniowej, pełniącym istotną funkcję w przemianach chemicznych powodujących skurcz włókien mięśniowych. Dodatkowo kreatyna przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeniach fizycznych. PURE CREATINE POWDER to czysty monohydrat kreatyny w proszku, bez żadnych dodatków smakowych i technologicznych. To podstawowy suplement kreatynowy polecany w szczególności osobom uprawiającym sporty sylwetkowe oraz siłowe.

duo carbo banner


DUOCARBO
to preparat rekomendowany osobom intensywnie trenującym, w szczególności zaś uprawiającym dyscypliny wytrzymałościowe oraz wytrzymałościowo-szybkościowe. Szybko gasi pragnienie, a także uzupełnia utracone wraz z potem minerały. DUOCARBO zawiera doskonale przyswajalne węglowodany o zróżnicowanym indeksie glikemicznym, które przyczyniają się do przywrócenia prawidłowego funkcjonowania mięśni (skurczu) po bardzo wytężonym lub długotrwałym wysiłku fizycznym prowadzącym do zmęczenia mięśni i wyczerpania zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych.

vitamin elite banner


VITAMIN ELITE to precyzyjnie dobrany kompleks witaminowo-mineralny dedykowany osobom aktywnym fizycznie oraz sportowcom. Intensywne i regularne treningi znacząco zwiększają zapotrzebowanie organizmu na mikro i makroelementy. Należy więc systematycznie dbać o uzupełnianie ważnych dla zdrowia organizmu składników. Z myślą o sportowcach i osobach ćwiczących amatorsko powstał preparat VITAMIN ELITE.


jak stosować banner


 Dni treningoweDni nietreningowe
Muscle Brick Whey porcja 35g po treningu porcja 35g rano po przebudzeniu
Pure Creatine Powder porcja 5g rano na czczo
porcja 5g 30 min przed treningiem
porcja 5g rano na czczo
Duo Carbo porcja 70g 30 min przed treningiem -
Viamin Elite 1 kapsułka witamin raz dziennie
1 kapsułka minerałów raz dziennie
1 kapsułka witamin raz dziennie
1 kapsułka minerałów raz dziennie
   

Zestaw odżywek Formotiva opinie

IP: 80.187.116.113

Świetny zestaw, szybka wysyłka, jestem zadowolony :)

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator