icon Zaloguj sięWitaj Nieznajomy
Odżywki na masę OstroVit

Odżywki na masę OstroVit

5,00 z 1 opinii

Ostrovit Zestaw odżywek na masę składa się z odżywki wysokobiałkowej Whey Protein 2000g, monohydratu kreatyny Creatine Monohydrate 500g, oraz gratis Shaker do odżywek OstroVit Premium Black 600ml.


Ostrovit
Producent: Ostrovit

Kod EAN:

darmowa dostawa banner
137,50 zł
Wysyłka w ciągu 24h

OstroVit WHEY PROTEIN to najwyższej jakości odżywka białkowa zawierająca 70% białka. Podstawę preparatu stanowi koncentrat białka serwatkowego, który uzupełniony został w maltodekstrynę będącą źródłem węglowodanów złożonych. Białko serwatkowe dostarcza pełnowartościowego białka zwierzęcego, które zawiera szeroki profil aminokwasów niezbędnych do budowy włókien mięśniowych.


odżywki na masę ostrovit


OstroVit CREATINE to najwyższej jakości monohydrat kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i anty-kataboliczne działanie kreatyny. Kreatyna to związek organiczny zbudowany z fragmentów białek, występujący w tkance mięśniowej. Głównym zadaniem kreatyny jest gromadzenie energii w mięśniach, co wpływa na zwiększenie ilości energii, którą można wykorzystać w trakcie treningu. Zwiększona zawartość energii w mięśniach prowadzi do wzrostu siły i wytrzymałości organizmu, a tym samym do regularnego wzrostu efektywności treningów.

Dawkowanie

 Dni treningoweDni nietreningowe
Whey Protein porcja 30 g rano po przebudzeniu
porcja 30 g po treningu
porcja 30 g rano po przebudzeniu
porcja 30 g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
Creatine Monohydrate porcja 2,5 grano na czczo
porcja 2,5 g 30 min przed treningiem
porcja 2,5 grano na czczo
   

Odżywki na masę OstroVit opinie

IP: 188.146.34.202

Dobre białeczko i kreatynka, smak i rozpuszczalność bardzo dobra, cena też przyzwoita jak za odżywki na ponad miesiąc stosowania.

Dodaj opinię

weryfikator

Zapytaj o produkt

weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również